Конкурс «Розумним Бути Модно» - на отримання грантів за найкращі роботи

Доводимо до відома студентів та абітурієнтів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова про проведення всеукраїнського конкурсу на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно».

Також запрошуємо студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова поборотися за право отримати винагороду у розмірі:

*1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;

*2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

*3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання.

Участь у конкурсі полягає в написанні конкурсантом невеликої науково-дослідної роботи на головну тематику за напрямками:

Економіка;

Менеджмент;

Маркетинг;

Психологія;

Політологія;

Журналістика.

Робота має виконуватися в вигляді есе. Основна тематика: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ  та  СТРУКТУРА РОБОТИ - за посиланням http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/

Виконані роботи в зазначений термін потрібно направити на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з вказівкою у темі листа - «На Конкурс».

Оцінювання конкурсних робіт проводитиметься незалежною колегією журі.

Конкурс проводить міжнародна компанія Open Media Group за підтримки партнерів:

- Інформаційний портал про здоров'я та медицину;

- Сервіс бронювання жд квитків;

- Інформаційний портал для батьків про дітей;

- Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.

Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.

Deadline – 30.09.2019 р.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.

Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Сейчас 1401 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото