3 грудня 2014 року у м. Богодухів відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та навчальними закладами м. Богодухова

Гостей з Університету вітали на Богодухівщині: Богодухівський міський голова Олексенко Н. І., Голова Богодухівської районної державної адміністрації - Сластін О. П., Голова Богодухівської районної ради - Тризна Д. К., начальник відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації – Безмінова І. Г., директор Богодухівського ліцею № 3 – Рубаник О. В. Університет представляли: проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи доц. Малєєв О.І., зав. каф. ЕПБАіРР проф. Димченко О.В., зам. директора ЦПКПК та ДН доц. Прасол В.М., доц. Величко В.В., доц. Бурак О.М. і ас. Покуца І.В.
   В рамках профорієнтаційної роботи були проведені: презентація Університету та спеціальностей для майбутніх абітурієнтів, тематичний майстер-клас і представлена урочиста концертна програма. Школярі випускних класів м. Богодухова та району, їх батьки та вчителі, а також всі присутні з цікавістю ознайомилися з широкими можливостями навчання і розвитку особистості, які може надати Університет. Щиро дякуємо нашим друзям з Богодухівщини за теплий і гостинний прийом, сподіваємося на плідну і довгострокову співпрацю!

31 1   31 2

31 3   31 4