Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

"Бізнес-адміністрування в умовах сучасних економічних реалій"

Мета конференції - обговорення проблем, підходів, методів і механізмів управління економічними процесами в сучасних економічних умовах.

Редакційна колегія:

Шутенко Л.М. д-р техн. наук, проф. кафедри механіки грунтів, фундаментів і інженерної геології Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Бубенко П. Т. – д-р екон. наук, проф. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Юр'єва С.Ю. – канд. екон. наук, доц. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1. Управління регіональним розвитком.

Секція 2. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності).

Секція 3. Менеджмент, маркетинг, логістика.

Секція 4. Економіка і фінанси.

Робочі мови конференції:

українська,російська, англійська.

Умови участі в конференції:

Оплата організаційного внеску здійснюється за наступними реквізитами:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

код ЄДРПОУ 02071151, р/р 31251217201001

ДКС України, МФО 820172

з вказівкою: за участь в конференції «назва конференції» і П.І.Б. учасника

Копію платіжного документу потрібно надіслали на електронну адресу оргкомітету.

На одну наукову роботу відсилається один авторський екземпляр збірника тез доповідей.

Тези доповідей повинні бути ретельно відредаговані. Відповідальність за зміст та оформлення тез несе автор.

Інформація щодо конференції доступна за сайті: https://economy.kname.edu.ua

Планується видання:

- збірника тез доповідей конференції;

- за бажанням авторів можлива публікація статей у науково-технічному збірнику «Комунальне господарство міст».

Матеріали, що не відповідають зазначеним вище вимогам, Оргкомітетом до друку не приймаються.

On-line-реєстрація учасника міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

Важливо! Реєстраційні дані приймаються на лише на чергову конференцію.
Якщо Ви стикаєтеся з проблемою при on-line реєстрації, - використайте файл-шаблон анкети, який доступний на сайті.

Заявка на участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

Зразок оформлення тез доповідей

Адреса Оргкомітету конференції:

Харківський національний університет міського господарства
ім. О.М. Бекетова:

вул. Маршала Бажанова, 17

61002, м. Харків, Україна

Оргкомітет конференції «Бізнес-адміністрування в умовах сучасних економічних реалій»

Телефон для довідок: +38 (057) 707-32-41

Відповідальні секретарі конференції:

к.е.н., доц. Юр’єва Світлана Юріївна

к.е.н., доц. Гнатченко Євгенія Юріївна