Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

"ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ"

відбудеться 01-28 лютого 2020 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова

Мета конференції - обговорення проблем, підходів, методів і механізмів управління економічними процесами в сучасних економічних умовах.

Редакційна колегія:

Бубенко П. Т. – д-р екон. наук, проф. кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Палант О. Ю. – д-р екон. наук, доцент кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Юр’єва С. Ю. – канд. екон. наук, доц. кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 2. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності).

Секція 3. Менеджмент, маркетинг і логістика.

Секція 4. Управління регіональним розвитком.

Секція 5. Економіка і фінанси.

Робочі мови конференції:

українська,російська, англійська.

Умови участі в конференції:

Участь у заході – безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно до   25 грудня 2019 р. надіслати до Оргкомітету електронною поштою:

- заявку на участь (за доданою формою);

- тези доповіді (4-5 стор.).

Тези доповідей повинні бути ретельно відредаговані. Відповідальність за зміст та оформлення тез несе автор.

Інформація щодо конференції доступна за сайті: https://economy.kname.edu.ua

Матеріали, що не відповідають зазначеним вище вимогам, Оргкомітетом до друку не приймаються.

Заявка на участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

Зразок оформлення тез доповідей

Адреса Оргкомітету конференції:

Харківський національний університет міського господарства
ім. О.М. Бекетова:

вул. Маршала Бажанова, 17

61002, м. Харків, Україна

Оргкомітет конференції «Бізнес-адміністрування в умовах сучасних економічних реалій»

Телефон для довідок: +38 (057) 707-32-41

Відповідальні секретарі конференції:

к.е.н., доц. Юр’єва Світлана Юріївна
             (057) 707-31-16, 707-32-41,