Шановні абітурієнти!

Кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування

запрошує вас здобути якісну освіту за перспективними освітніми програмами

-  "Економіка та організація бізнесу" ( на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти).

Для вступу на денну або заочну форму навчання  на 1 курс  ВИПУСКНИКИ ШКІЛ  повинні мати сертифікати з таких предметів:

       1. Українська мова та література

       2. Математика

       3.  Історія України / або Іноземна мова / або Біологія /або Географія /або Фізика /або Хімія

Для вступу на денну або заочну форму навчання  на 2 курс ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖІВ повинні  мати сертифікати з таких предметів:

       1. Українська мова та література

       2. Математика / або Історія України / або Іноземна мова / або Біологія /або Географія /або Фізика /або Хімія

 

-  "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та "Бізнес-адміністрування" ( на другий (магістерський) рівень вищої освіти ).

Для вступу до магістратури Вам необхідно

  1. Мати диплом бакалавра
  2. Мати сертифікат ЗНО з іноземної  мови 2021 року
  3.  Скласти фахове випробування (вступний іспит).

АБО

  1. Мати диплом спеціаліста або магістра.
  2. Завітати до нас та скласти внутрішні вступні іспити за фахом та з іноземної мови (на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування та кафедрі Іноземної мови)

 

За консультацією звертайтеся за телефоном:
+380509355831 Наталія Валеріївна
+380509785136 Віталіна Володимирівна

 Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!

Вітаємо здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з  отриманням дипломів!

 

01.07.2021 року у музейному комплексі Університету відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти здобувачам  денної форми навчання спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Колектив кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування щиро вітає випускників! Бажаємо успіху, нових досягнень, реалізації та процвітання! Не зупиняйтеся перед перешкодами і завжди будьте впевненими у своїх силах! Нехай знання, здобуті в Університеті, сприятимуть вашому розвитку та побудові успішної кар'єри! А всіх, хто планує продовжити навчання у магістратурі - ласкаво просимо!

 изображение viber 2021 07 01 12 19 56   изображение viber 2021 07 01 12 19 43

Участь завідуючої кафедрою Підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., професора Димченко Олени Володимирівни
у міжнародному стажуванні проєкту ERASMUS+ International Credit Mobility (ICM).
 
Завідуюча кафедрою підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., професор Димченко Олена Володимирівна разом з викладачами Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова прийняла участь у міжнародному стажуванні проєкту ERASMUS+ International Credit Mobility (ICM).
Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова є партнером Близькосхідного технічного університету (METU) (м. Анкара, Туреччина) в реалізації міжнародного проєкту ERASMUS+ International Credit Mobility (ICM).
У рамках реалізації проєкту 21-25 червня було проведене міжнародне онлайн стажування науково-педагогічного персоналу за темою «Цифровізація та світ під час пандемії» (The digital work and the world in the time in the time of pandemic).
У вебінарі приймали участь викладачі з університетів багатьох країн (Україна,Туреччина, США, Пакистан, Казахстан, Польща, Білорусія, Малайзія, Албанія, та ін.). Обговорювали можливості та загрози онлайн навчання, які виявилися схожими для усіх країн, ділилися набутим за часів пандемії досвідом.
206961387 4258656550865510 6667348197235746600 n

 Профорієнтаційна робота кафедри в Харківському коледжі текстилю і дизайну 

В рамках підготовки до вступної кампанії 2021 р. викладачами кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування к.е.н., доц. Рудаченко О.О. та ст. викладачем Пановою О.Д. був відвіданий Харківський коледж текстилю і дизайну. Вони ознайомили потенційних абітурієнтів із керівництвом та структурою університету, проінформували про переваги навчання за освітніми програмами "Економіка та організація бізнесу" та "Бізнес-адміністрування".

Ольга Рудаченко та Олена Панова детально розповіли про можливості працевлаштування випускників вишу, стипендіального фонду, умов оплати за навчання та проживання в гуртожитках, студентського дозвілля. Майбутнім випускникам було роздано інформаційні матеріали про освітні програми.

изображение viber 2021 06 25 09 21 05   изображение viber 2021 06 25 09 21 09

День відкритих дверей кафедри "Підприємництва та бізнес-адміністрування" 23.06.2021 р.

23 червня 2021 року у стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов День відкритих дверей, під час якого старші викладачі кафедри Соколов Д.В. та Панова О.Д. ознайомили майбутніх абітурієнтів та їх батьків з можливостями отримання сучасної освіти, презентували освітні програми "Економіка та організація бізнесу" та "Бізнес-адміністрування".

Вони  відмітили, що випускники кафедри працюють на керівних посадах в державних установах, у приватному бізнесі різних сфер діяльності, аудиторських фірмах, банках, фінансових компаніях. Кафедра має високопрофесійний кадровий потенціал, потужну матеріально-технічну базу. 

Шановні абітурієнти і всі, хто прагне стати висококваліфікованим і затребуваним на ринку праці фахівцем - запрошуємо вас на навчання!

изображение viber 2021 06 25 11 28 02 

изображение viber 2021 06 23 12 24 391

Subcategories

КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 65 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА