Школа розвитку «Мер міста» (Модуль 3: «Підприємництво та електронний бізнес»)

Онлайн-заняття «Особисті фінанси»

В умовах пенсійного реформування, незадоволеності частини суспільства своїм фінансовим становищем, появи нових схем фінансових шахрайств дуже важливим стає необхідність підвищувати свій рівень фінансової освіченості та управління  особистими фінансами для забезпечення фінансового добробуту та фінансової незалежності населення України. Розгляду цих питань було присвячено заняття для учнів  школи розвитку «Мер міста» за темою «Особисті фінанси», яке проводила старший викладач кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Дріль Н.В. 6 квітня 2021р.

Було розглянуто: сутність та цілі особистих фінансів, життєвий цикл особи, структура особистого капіталу,  цілі управління особистим капіталом, особистий фінансовий план,  управління доходами та витратами та управління інвестиційним капіталом особи.

изображение viber 2021 04 06 17 35 15

Школа розвитку «Мер міста» (Модуль 3: «Підприємництво та електронний бізнес»)

Онлайн-заняття «Бюджет міста в питаннях та відповідях»

 

06 квітня 2021 року к.е.н., доцент кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Рудаченко О.О. провела заняття для учнів школи розвитку Мер міста. Тема заняття «Бюджет міста в питаннях та відповідях».
В умовах трансформаційних змін питання формування бюджету держави, регіону, міста та громади набувають особливої актуальності. Від якісного та ефективного формування бюджетів залежить стан економічної та соціальної інфраструктури адміністративно-територіальних одиниць, у тому числі житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, закладів освіти, охорони здоров’я, культури.
На заняттях учні розглянули бюджетну систему України, ознайомилися з принципами її формування та обґрунтували необхідність і важливість активної участі мешканців в формуванні партисипативного бюджету на прикладі міста Харків.
0003

Лекція Professor Italian University of Insubria Patrizia Gazzolа

для студентів спеціальності 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 

В рамках угоди про співпрацю між Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова та Italian University of Insubria 02 квітня 2021 року кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування організувала зустріч з Professor Patrizia Gazzolа, яка провела онлайн лекцію на тему "How to Write an Effective Business Plan". В ній прийняли участь студенти, магістри, аспіранти та викладачі кафедри.

Лекцію було проведено англійською мовою, що свідчить про високий рівень володіння іноземними мовами наших студентів та спроможність сприйняття професійної термінології. Неоціненною була для студентів і можливість безпосереднього спілкування з італійським професором Патрицією Газзолою, зокрема їх в цікавили відповіді на такі запитання:

- Які стратегічні зміни відбулися для італійського бізнесу під час пандемії?

- Чи було запропоновано підтримку для малого та середнього бізнесу в Італії в період пандемії на державному рівні?

- Які типові помилки зазвичай допускають ділові люди при розробці бізнес-плану?

На всі питання були дані чіткі та змістовні відповіді та корисні поради щодо практичного впровадження бізнес-ідей.

1 1   1 2

Щиро дякуємо Патриції Газзолі за змістовну та цікаву лекцію!  Бажаємо успіхів, нових звершень та професійного розвитку.

Сподіваємося на нові зустрічі!!!

ДИСЦИПЛІНИ ПРОФЕСІЙНОГО ЦИКЛУ

"Електронний бізнес"

1 квітня на практичному занятті з предмету «Електронний бізнес» студентами першокурсниками #business_beketov були представлені робочі версії web-сайтів власних е-бізнес проектів. Web-сайти розроблялися на базі популярних конструкторів сайтів: Google Site123, Wix, WordPress та ін. Під час заняття проводився аналіз різних платформ створення сайтів, обговорювалися функціональні і вартісні характеристики.
Web-сайти є базовим інструментом ведення електронного бізнесу. Сайти розробляються для надання фінансових послуг (онлайнові платіжні системи, обмінні пункти і т.п.). Крім того, сайти необхідні для дистанційного навчання через Інтернет. Таким чином, ведення електронного бізнесу (електронної комерції) без сайту не представляється можливим.
2 1.
 

Кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування організовує зустріч з Professor Patrizia Gazzolа

1112572961608893146869 n
 
Шановні викладачі та студенти! В рамках угоди про співпрацю між Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова та Italian University of Insubria кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування організовує зустріч з Professor Patrizia Gazzolа,
яка 2 квітня 2021 року о 16-00 проведе online лекцію за темою "Вusiness Planning".

Subcategories

КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 167 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА