В ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася презентація грантової програми «Poland Prize» для стартапів з України від Кшиштофа Лонтки

 

21.09.2021 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бектова за ініціативи кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування було організовано зустріч з головою правління Фонду Розвиту Східної та Центральної Європи, експертом з питань проєктного менеджменту, грантових проектів, стратегічного управління, керівником консалтингової компанії Mist-Biznesu (м. Люблін, Польша) Криштофом Лонтка в рамках презентації грантової програми підтримки стартапів POLAND PRIZE HUB. Зустріч з професорсько-викладацьким складом та здобувачами Університету було організовано у змішаному режимі за участі представників інших ЗВО.

1

Участь Шкурупій Катерини з заключній сесії EU4 Policy Lab
 
19.09.2021 року  відбулась заключна сесія EU4 Policy Lab. Майстерня розробки політик: молодіжне працевлаштування та підприємництво! 
В ній прийняла активну участь студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Катерина Шкурупій.
На сесії презентували готові політики й напрацювання від представників влади, бізнесу, громадськості та студентів з різних міст України за 3 місяці роботи.
242492494 4523307297733766 7190495936329831291 n
Бажаємо натхнення та життєвих перемог!

НІЧ НАУКИ 

 18 вересня 2021 року в місті Харкові пройшов масштабний захід -  «Ніч Науки».  Із року в рік проєкт набуває популярності серед молоді, розширюється його масштаб, долучаються нові заклади вищої освіти, урізноманітнюється програма. Мета проєкту – презентація харків’янам та гостям нашого міста новітніх технологій та досягнень у науці. Завданням проєкту є пропаганда та розвиток закладів вищої освіти як наукових центрів, ознайомлення учнів шкіл міста з їхньою роботою. Цьогоріч організатори підготували цікаву програму, яка дасть можливість відвідувачам ознайомитися з роботою 15 закладів вищої освіти та планетарію, проєктами молодих учених, стати учасниками наукових експериментів, дискусій та насолодитися програмою пізнавальних заходів. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова - один із ЗВН, який брав участь у заході.

Викладачами кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування було підготовлено GR-вікторину "Світ підприємництва", яку було проведено старшим викладачем Соколовим Дмитром Володимировичем. Переможці отримали солодкі подарунки.

 thumbnail IMG af13ac2bfd89859de301637206e6f46b V    

ШАНОВНА ПРОГРЕСИВНА УНІВЕРСИТЕТСЬКА СПІЛЬНОТА!

maxresdefaultКафедра “Підприємництва та бізнес-адміністрування” Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує представників університетів та всіх дотичних до старап-руху на унікальну подію - презентацію грантової програми «Poland Prize» для стартапів з України.

Українські стартапи мають можливість отримати грант до 70 тис. євро та експертний супровід для виходу на польський / європейський ринок. Про всі найважливіші деталі Програми розповість Кшиштоф Лонтка, голова правління Фонду Розвитку Східної та Центральної Європи, експерт з питань проєктного менеджменту, грантових проєктів, стратегічного управління, керівник консалтингової компанії Mist-Biznesu.

У вас буде чудова нагода дізнатися про можливість фінансування вашої інноваційної ідеї або отримати експертну оцінку вашого стартап-проєкту, а також налагодити зв’язки із представниками польських компаній.

 

Коли - презентація програми «Poland Prize» в Харкові відбудеться 21 вересня 2021 року 0 12-00.

Де - Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, вул. Маршала Бажанова, 17, конференц-зал №2. Запрошуються всі бажаючі.

Долучитися до заходу можна оn-line: https://cutt.ly/xWOy4SN

Зареєструватися на захід:  https://cutt.ly/UWFNEK7

Організатори заходу: і @Poland_Prize_Hub https://www.facebook.com/PolandPrize/ та кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова https://www.facebook.com/kafedra.epbarr

 

 

Зустріч з першокурсниками

07.09.2021 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування було проведено зустріч першокурсників з куратором  Рудаченко Ольгою Олександрівною та завідуючою кафедрою Димченко Оленою Володимирівною. Першокурсники познайомилися з професорсько-викладацьким складом та студентським активом, обговорили навчально-наукову діяльність  на поточний семестр.

240534954 4399776756748892 6831038799402529999 n

Subcategories

22222

SodaPDF converted Точечный рисунок

We have 148 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА