6 квітня 2016 року – участь представників факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ імені О.М. Бекетова в Ярмарку професій для учнів Харківського ліцею №107

 

   6 квітня 2016 року на базі Харківського ліцею №107 Харківської міської ради відбулося проведення Ярмарку професій для учнів 10-11 класів.

   Завдяки активної професійної діяльності керівництва ліцею, а особливо особистому внеску директора ліцею – Ведяєвій Олені Володимирівні учням була надана безпосередня можливість усвідомлено підійти до вибору професії, здійснити професійне самовизначення згідно зі своїми здібностями. Адже свідомо обрана професія – запорука реалізації випускником своїх фізичних і розумових сил, визначення свого місця в житті. Не можна не погодитися, що вибір професії – один з найважливіших етапів на життєвому шляху кожної людини.

   Саме з метою усвідомленого вибору учнів ліцею №107 сфери своєї діяльності і було ініційовано проведення Ярмарку професій. Серед запрошених на Ярмарок освітніх установ були присутні і представники факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ імені О.М. Бекетова: доц. кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Світлична В.Ю., доц. кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Світлична Т.І. та асистент кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» Железнякова І.Л.

   Представниками факультету «Економіка і підприємництво» увазі учнів 10-11 класів була надана ​​інформація про основні кваліфікаційні рівні підготовки студентів за спеціальностями факультету «Економіка і підприємництво», умови контрактної підготовки та проведення Шкіл розвитку на базі кафедр факультету.


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

We have 426 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА