15-16 грудня в Університеті відбулась Друга науково–історична конференція «Спадщина університету: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість».

31 2Факультет Економіки та підприємництва представляла наша кафедра, викладачі якої: проф. Димченко О. В., проф. Бубенко П. Т. та ст.викл. Володимирова М. С. – провели дослідження наукової діяльності засновника та першого директора Всеукраїнського технікуму комунального господарства проф. Маркова О.П.(1886-1972 рр.). З доповіддю на пленарному засіданні конференції виступила ст.викл. Славута О.І.

Діяльність Олександра Прокоповича протягом усього життя, навіть під час вимушеної еміграції, була тісно пов’язана із проблемними питаннями місцевого самоврядування, міського господарства і землеустрою. Він був упорядником журналу «Коммунальное хозяйство на Украине», автором видань «К вопросу о контроле в городских управлениях»(1913р.), «Местные финансы»(1918р.) та ін.

Олександр Прокопович був не тільки науковцем, але й патріотом своєї батьківщини: і коли опублікував в 1934р. у емігрантському журналі статтю про голод, який був спровокований більшовиками в СРСР, і коли став учасником Франзуського Опору під час Другої світової війни, і коли був засуджений на 25 років ув’язнення після повернення в СРСР у 1950р. Його життя гідне пам’яті і вшановування.

31 1

31 3


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

We have 459 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА