Участь доктора економічних наук, професора Жихор Олени Борисівни  у роботі XIV Міжнародної науково-практичної конференції  «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України»

28-29 вересня 2017 року кафедрою фінансів економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено XIV Міжнародну науково-практичну конференцію «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» присвячену 25-річчю кафедри фінансів.

Професор Жихор Олена Борисівна виступила на пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Економічна система України: макроекономічні тенденції функціонування». У роботі конференції приймали участь науковці з Норвегії, Німеччини, Естонії та Швеції. Учасники конференції жваво дискутували з питань проблематики та стратегічних пріоритетів розвитку державних фінансів України, нагальних проблем формування і реалізації податкової політики держави, фінансової автономії як чинника модернізації фінансування державних вищих навчальних заходів та інших актуальних проблем розвитку фінансової системи України.

Під час конференції професор Жихор Оленою Борисівною було проведено консультації з науковцями та розпочато роботу над частиною II підручника «Фінансово-економічна грамотність», аналогів якого в Україні не існує.

Матеріали  XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України»

6 Фото Жихор О

6 Сертифікат Жихор О


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

We have 387 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА