Підписання договору про науково-освітнє співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Спілкою підприємців Харківської області

 

10 грудня 2019 року пройшло підписання договору про науково-освітнє співробітництво між в Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Спілкою підприємців Харківської області.

Метою договору є забезпечення співробітництва у сфері підготовки фахівців та підвищення кваліфікації слухачів, студентів та викладачів Університету з питань розвитку, підприємництва та реалізації суспільно корисних ініціатив шляхом участі у проектах, програмах та заходах, які реалізуються Університетом та Спілкою підприємців Харківської області (СПХО).

2

З привітальним словом виступив ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, д-р наук держ. упр., професор Бабаєв В.М.

1

З доповіддю: «СПХО: місце у співробітництві з ВНЗ міста Харкова та шляхи взаємодії» виступив Президент Спілки підприємців Харківської області, д-р техн. наук, професор Порошин С.М.

3

З доповіддю «Від ідеї до результату: співпраця науки, бізнесу, влади» виступила завідуюча кафедрою підприємництва та бізнес-адміністрування, директор Центру регіонального розвитку, д-р екон. наук, проф. Димченко О.В.

4

Після підписання договору пройшло обговорення доповідей та презентацій. Активну участь приймали і представники СПХО (Порошин С.М., Гайденко І.М., Єлагін В.П., Внукова Н.М., Кубіца В.В., Шевченко В.Л., Глибко С.В.), і члени кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування (Димченко О.В., Гайденко С.М., Бурак О.М., Покуца І.В., Волгіна  Н.В., Тітятєв В.В., Дріль Н.В., Коненко В.В., Соколов Д.В., Сулейманова К.Е., Ропот О.В.).

5

6

Завдяки підписаному договору перед студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відкриються нові можливості як під час навчання, так і по закінченню ЗВО.


We have 340 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА