Підписання договору про науково-освітнє співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Спілкою підприємців Харківської області

 

10 грудня 2019 року пройшло підписання договору про науково-освітнє співробітництво між в Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Спілкою підприємців Харківської області.

Метою договору є забезпечення співробітництва у сфері підготовки фахівців та підвищення кваліфікації слухачів, студентів та викладачів Університету з питань розвитку, підприємництва та реалізації суспільно корисних ініціатив шляхом участі у проектах, програмах та заходах, які реалізуються Університетом та Спілкою підприємців Харківської області (СПХО).

2

З привітальним словом виступив ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, д-р наук держ. упр., професор Бабаєв В.М.

1

З доповіддю: «СПХО: місце у співробітництві з ВНЗ міста Харкова та шляхи взаємодії» виступив Президент Спілки підприємців Харківської області, д-р техн. наук, професор Порошин С.М.

3

З доповіддю «Від ідеї до результату: співпраця науки, бізнесу, влади» виступила завідуюча кафедрою підприємництва та бізнес-адміністрування, директор Центру регіонального розвитку, д-р екон. наук, проф. Димченко О.В.

4

Після підписання договору пройшло обговорення доповідей та презентацій. Активну участь приймали і представники СПХО (Порошин С.М., Гайденко І.М., Єлагін В.П., Внукова Н.М., Кубіца В.В., Шевченко В.Л., Глибко С.В.), і члени кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування (Димченко О.В., Гайденко С.М., Бурак О.М., Покуца І.В., Волгіна  Н.В., Тітятєв В.В., Дріль Н.В., Коненко В.В., Соколов Д.В., Сулейманова К.Е., Ропот О.В.).

5

6

Завдяки підписаному договору перед студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відкриються нові можливості як під час навчання, так і по закінченню ЗВО.


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

We have 555 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА