Вітаємо з перемогою у Регіональному науковому конкурсі молодих вчених

«Гендерна політика очима української молоді»

13 липня 2020 р. відбулася зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера з організаторами та учасниками XIV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».

Бібік Фесенко Гарага

Під час зустрічі була відзначена роль ХНУМГ ім. О.М. Бекетова у формуванні гендерної культури молоді Харківщини. Вперше регіональний науковий конкурс «Гендерна політика очима української молоді» було проведено у 2007 році. Тоді, спільно з Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, була розроблена концепція  конкурсу. Передбачалось, з одного боку підтримати розвиток гендерних досліджень, з іншого – залучати авторів наукових робіт до популяризації ідей гендерної рівності.

IMG 20200713 153639 IMG 20200713 153930 IMG 20200713 154546

За дослідження «Гендерноорієнтовані практики розвитку об’єднаних територіальних громад (на прикладі Мереф’янської міської територіальної громади Харківської області)» (наук. керівн. – доц. кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Бібік Н.В., проф. історії і культурології Фесенко Г.Г. ) студентку групи ЕтаОБ2016-1 Гарагату Таїсію  було нагороджено дипломом.

Колектив кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування вітає Таїсію з  перемогою у Регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» та бажає звершень!


 


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

We have 984 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА