Ознайомча практика з підприємництва для студентів 1 курсу на підприємстві Porezka.net

 

Вже третій рік поспіль підприємство Porezka.net радушно приймає наших студентів 1 курсу освітньої програми 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

5

Компанія є одним з лідерів ринку Харкова серед компаній, які надають послуги з продажу та порізки матеріалів для виготовлення меблів для виробників та кінцевого споживача. Директор виробництва однієї з філій компанії, Євген Запара, розповів про технологічний процес виробництва, систему обліку запасів, CRM-систему, яку застосовує підприємство. Студенти групи Економіка та організація бізнесу побачили обладнання та процес здійснення порізки та обробки виробів. 

1

Крім того, Євген Запара зазначив як відбувався розвиток компанії, які інновації, як технологічні, так й управлінські, застосовуються на підприємстві, заходи, що використовують для підтримки конкурентних переваг компанії, серед яких виділив якість робіт, гнучкість і швидкість реагування на запити ринку.

2

3э4

Кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування вдячна компанії «Porezka.net» за співпрацю та сподівається на подальше співробітництво.


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

We have 461 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА