Відкрита лекція Гайденка С.М. з дисципліни "Оцінка ефективності валого бізнесу" 

 

19 квітня 2021 року з навчальної дисципліни «Оцінка ефективності малого бізнесу» к.е.н., доцентом кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Гайденко Сергієм Миколайовичем було проведене відкрите лекційне заняття для студентів 3-го курсу спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" на тему: «Фінансові результати діяльності та економічна ефективність функціонування малого підприємства".

У межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито основні положення, зокрема економічний зміст прибутку малого підприємства, оцінка прибутковості та ділової  активності, дослідження ліквідності та фінансової стійкості, а також фінансове планування діяльності.

Лектором було підібрано цікавий науковий матеріал, що дозволив зберегти стійку увагу студентів протягом усього заняття завдяки застосовуванню прийомів розповіді, характеристики, пояснення та коментування. Окрім того, викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми.

Заняття було проведене на високому науковому, навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.

изображение viber 2021 04 19 14 10 30

изображение viber 2021 04 19 12 33 32


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 38 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА