ДИСЦИПЛІНИ ПРОФЕСІЙНОГО ЦИКЛУ

"Корпоративний бізнес"

 

«Діліться своїми прибутками зі співробітниками і поводьтеся з ними як із партнерами. У відповідь вони будуть ставитися до вас так само, і разом ви досягнете таких висот, про які навіть не мріяли» – так казав Сем Волтон, відомий американський бізнесмен, засновник мережі магазинів  Walmart і Sam's Club.

Як відомо, відносини керівників та виконавців регулюються організаційною структурою організації. Саме її 29 квітня 2021 року в рамках вивчення теми «Організаційно-управлінські структури корпоративних об’єднань» розглянули студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під час лекційного заняття з дисципліни «Корпоративний бізнес», яке провела старший викладач кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Романенко Оксана Борисівна.

Студенти познайомилися з такими видами організаційних структур, як: лінійна, функціональна, лінійно-функціональна, лінійно-штабна, конгломератна, дивізійна, проєктна, матрична, програмно-цільова та координаційна; розглянули переваги та недоліки кожної з них.
 
Рисунок1 1   Рисунок 2

 Рисунок 3   Рисунок 4


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 64 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА