Відкрита лекція Тітяєва В.В. з дисципліни "Електронний бізнес" 

21 травня 2021 року к.е.н., доцентом кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Тітяєвим В.В. було проведено відкриту лекцію на платформі Teams з дисципліни «Електронний бізнес» на тему "Системи оплати та електронний продаж товарів" для студентів 1 курсу спеціальності 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Протягом лекційного заняття студенти ознайомились із характеристиками готівкових грошей, видами платіжних систем, перевагами та недоліками криптовалют, ​дізналися про особливості операцій з електронними грошима.

В цілому лекцію було охарактеризовано як сучасну, проведену у відповідності до методичних вимог, інформативну та водночас динамічну, дискусійну. Відчувалась атмосфера взаємодії викладача з зі студентами, а використання лектором презентації за темою лекції дозволило всім ще краще засвоїти матеріал та сконцентрувати увагу на основних питаннях.

Відкрита лекція Тітяєва В.В. отримала високу оцінку колег за сучасний рівень володіння матеріалом, актуальність та сучасність змісту лекції, систематичність та логічну послідовність подачі матеріалу.

 ОТК электронный бизнес вводная леция 11

 1 2 3

4  5  6


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 111 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА