Екскурсія студентів спеціальності 076-  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

на ПрАТ "Харківський̆ плитковий̆ завод"

 

11 червня 2021 р. відбулась екскурсія на підприємство ПрАТ "Харківський плитковиий завод". Студенти 3 курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, спеціальності 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та керівник практики, старший викладач Наталія Дріль, дізнались як відбувається виробництво плитки та що сприяє успіху компанії на українському та закордонних ринках.

Для майбутніх підприємців важливо розуміти як здійснюється технологічний процес на виробництві та яким чином можна його оптимізувати. Також нашим студентам було цікаво на прикладі успішного підприємства нашого міста дізнатись про управлінські процеси компанії.

 

1

Підприємство ПрАТ "Харківський плитковий завод" - взірець модернізації та втілення найсучасніших інноваційних розробок в діяльність компанії: в цехах використовується нове європейське обладнання, пересуваються роботи, на території розташовані сонячні батареї, при вході на підприємства температуру по обличчю вимірює сучасний пристрій та ін..

Привітав студентів засновник Golden Tile Ceramic Group та  Голова Наглядової ради ПрАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовський.

Керівник департаменту з праці та персоналу Наталія Райкова розповіла про конкурентні переваги як продукції так і всієї компанії ПрАТ "Харківський плитковий завод". Також зазначила, що вже зараз плитка підприємства користується попитом не лише на українському ринку, а й за кордоном, так питома вага експорту складає 40%. Також відзначила про можливості залучення студентів на роботу на завод, спочатку на період літніх канікул, та у перспективі на постійну роботу.

Далі інженер-лаборант Служби вхідного контролю Тетяна Коврігіна провела екскурсію по основним цехам підприємства, та студенти мали змогу побачити як народжується плитка, яке сучасне обладнання використовують на підприємстві.

Було приємно зустріти випускницю нашої спеціальності 2019 року, Альбіну Пащенко, яка працює менеджером зовнішньоекономічної діяльності відділу постачання. Альбіна поділилась зі студентами особливостями її діяльності на підприємстві.

Також приємно вразила злагоджена командна робота працівників підприємства на всіх етапах взаємодії. Кафедра Підприємництва та бізнес адміністрування вдячна директору Департаменту з питань праці, соціальних питань та персоналу Оксані Острогляд та керівництву компанії за проведену екскурсію.

 

2

3 4  5  6

 


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 91 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА