ШАНОВНА ПРОГРЕСИВНА УНІВЕРСИТЕТСЬКА СПІЛЬНОТА!

maxresdefaultКафедра “Підприємництва та бізнес-адміністрування” Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує представників університетів та всіх дотичних до старап-руху на унікальну подію - презентацію грантової програми «Poland Prize» для стартапів з України.

Українські стартапи мають можливість отримати грант до 70 тис. євро та експертний супровід для виходу на польський / європейський ринок. Про всі найважливіші деталі Програми розповість Кшиштоф Лонтка, голова правління Фонду Розвитку Східної та Центральної Європи, експерт з питань проєктного менеджменту, грантових проєктів, стратегічного управління, керівник консалтингової компанії Mist-Biznesu.

У вас буде чудова нагода дізнатися про можливість фінансування вашої інноваційної ідеї або отримати експертну оцінку вашого стартап-проєкту, а також налагодити зв’язки із представниками польських компаній.

 

Коли - презентація програми «Poland Prize» в Харкові відбудеться 21 вересня 2021 року 0 12-00.

Де - Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, вул. Маршала Бажанова, 17, конференц-зал №2. Запрошуються всі бажаючі.

Долучитися до заходу можна оn-line: https://cutt.ly/xWOy4SN

Зареєструватися на захід:  https://cutt.ly/UWFNEK7

Організатори заходу: і @Poland_Prize_Hub https://www.facebook.com/PolandPrize/ та кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова https://www.facebook.com/kafedra.epbarr

 

 

 

 


22222

SodaPDF converted Точечный рисунок

We have 142 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА