Відкриття BEKETOV STARTUP SCHOOL

 

Вітаємо, шановно прогресивна спільнота!!! Ми почали!!! 

22.02.2022р. знаменна дата у формуванні стартап-екосистеми Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова - було відкрито BEKETOV STARTUP SCHOOL.

Учасників школи вітав з відкриттям ініціатор та ідейний натхненник школи - проректор  з науково-педагогічної роботи, економіки та стратегічного розвитку ХНУМГ ім. Бекетова, член-кор. НАНУ, д.е.н., проф. Микола Кизим.

1   5

Він розповів про концепцію стартап-школи, її особливості та вектори розвитку, а також стартап-екосистему ХНУМГ ім. Бекетова. Також до учасників заходу звернулися директор наукового парку - І. Білецький, бізнес інкубатору - О. Рудаченко, стартап школи - В. Смачило, які відзначили надзвичайно важливу роль кожної складової в гармонійному розвитку підприємницького університету як інноваційної моделі прогресивного закладу вищої освіти.

О. Димченко - завідувачка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, яка має практичний досвід, як консультантки з розвитку start-up та бізнес-проектів, грантової діяльності та тренерки міжнародних проєктів соціального та бізнес-спрямування, познайомила учасників з найуспішнішими українськими стартапами та місцем України в глобальному рейтингу стартап-екосистем. Саме кафедра підприємництва та бізнес-адміністрування є базовою для реалізації проєкту BEKETOV STARTUP SCHOOL.

3  4

На відкриття завітали й діючі стартапери - В. Савченко (бізнесмен, бізнес-тренер, тренер з soft skills), який поділився власним досвідом створення стартапів та побажав впевнено йти до мети - створення стартап-проєкту. Випускниця кафедри підприємництва та бізнес адміністрування, project manager в Technology Transfer Office О.Рискаль розповіла власні успішні практики розвитку стартапів та останні тренди в цій сфері. 

Студентка цієї ж кафедри - К. Шкурупій - є учасницею й міжнародного проєкту “Підприємницький університет”, до якого залучені викладачі кафедри, а також експерткою зі стартап-проєктів EDU. Вона побажала успіху майбутнім стартаперам та порадила йти до мрії, не звертаючи увагу на труднощі.

Учасники стартап-школи також познайомилися з  її командою та менторами, більш докладно дізналися про програму навчання та організаційні питання. планується, що навчання в школі буде відбуватися до кінця березня під супроводом менторів, в результаті якого команди представлять на краш-тест бізнес-плани власних стартап-проєктів. Кращі проєкти отримають підтримку в бізнес інкубаторі  ХНУМГ ім. Бекетова та будуть представлені на Всеукраїнському фестивалі стартапів.

Подія відбувалася в онлайн форматі на платформі TEAMS.

 


ПБА Графік консультацій викладачів

ПБА графік прийняття академічних заборгованостей

We have 55 guests and no members online

ПБА BEKETOV BUSINESS INCUBATOR

ПБА школі розвитку StartUp Business International Economics Beketov School

ПБА обласний конкрс наукових робіт

ПБА створення електронних кабінетів

ПБА презентація кафедри

СБА