Заняття Валентини Смачило за курсом «Entrepreneurship»

на тему «Business modeling of entrepreneurship»

23 листопада 2022 року в межах міжнародного проєкту JOUKRAINE: Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, який реалізується за підтримки DAAD, д-р екон. наук, професоркою Смачило Валентиною Володимирівною було проведено заняття для здобувачів різних рівнів навчання за курсом «Entrepreneurship» на тему «Business modeling of entrepreneurship». Даний проєкт присвячений впровадженню діджитал-інструментів в освітній процес, що забезпечує підвищення якості онлайн навчання.
Учасники мали змогу обговорити ключові питання бізнес-моделювання за допомогою онлайн інструменту AnswerGarden, познайомитися зі складовими та порядком використання Business model canvas, розглянули заповнення канви на прикладі компанії Tesla, визначили особливості бізнес моделі цієї компанії та ті переваги, які отримали клієнти Tesla. Під час заняття учасники закріпили свої знання щодо складових бізнес-моделі, виконавши завдання на платформі Learningapps, а також навчилися створювати канву бізнес моделі за допомогою онлайн інструменту Canvanizer.
Ті учасники, які пройдуть весь курс та фінальне тестування, отримають сертифікати міжнародного зразка. Використання англійської мови розвиває комунікативні навички здобувачів та забезпечує їх інтегрування у міжнародний освітній простір.

изображение viber 2022 11 23 08 35 37 835  изображение viber 2022 11 23 08 38 51 083

изображение viber 2022 11 23 08 35 49 169  изображение viber 2022 11 23 08 48 31 637

 


Ми у соціальних мережах

Facebook   Instagram

1конф

We have 169 guests and no members online

ПБА Графік консультацій викладачів

ПБА графік прийняття академічних заборгованостей

ПБА BEKETOV BUSINESS INCUBATOR

ПБА школі розвитку StartUp Business International Economics Beketov School

ПБА обласний конкрс наукових робіт

ПБА створення електронних кабінетів

ПБА презентація кафедри

СБА