ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ

«Економіка та організація бізнесу»

 

Галузь знань

Спеціальність
07 Управління та адміністрування   076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Освітня програма

Освітній ступінь

Економіка та організація бізнесу
  Бакалавр
   

 

 

Рудаченко О.О.

Гарант освітньої програми

РУДАЧЕНКО Ольга Олександрівна,

к.е.н., доцент кафедри підприємництва

та бізнес-адміністрування

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 Освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня "Економіка та організація бізнесу"

Рецензія 1

Рецензія 2

Навчальний план

ЗАТВЕРДЖЕНІ РОБОЧІ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Назва навчальної дисципліни Спеціальність

Форма

навчання

ПІБ  розробника   Файл
1.  Європейські стандарти бізнес-планування  093 Геодезія та землеустрій

Денна/

семестр 5

Рудаченко О.О. Робоча програма
Європейські стандарти бізнес-планування 093 Геодезія та землеустрій

Заочна/

семестр 5

Рудаченко О.О. Робоча програма
2.  Банківська діяльність для бізнесу 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Денна/

семестр 6

Коненко В.В. Робоча програма
Банківська діяльність для бізнесу
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Заочна/

семестр 7

 Коненко В.В. Робоча програма
3. Регіональна економіка  051 Економіка

Денна/

семестр 4

 

Димченко О.В.

Гайденко С.М.

Робоча програма
Регіональна економіка 051 Економіка

Заочна /

семестр 4

Димченко О.В.

Гайденко С.М.

Робоча програма
Регіональна економіка 051 Економіка

Денна/

семестр 5

Димченко О.В.

Гайденко С.М.

Робоча програма
Регіональна економіка 051 Економіка

Заочна /

семестр 5

Димченко О.В.

Гайденко С.М.

Робоча програма
Регіональна економіка 071 Облік і оподаткування

Денна

/семестр 5

Димченко О.В.

Гайденко С.М.

Робоча програма
Регіональна економіка 071 Облік і оподаткування

Заочна/

семестр 5

Димченко О.В.

Гайденко С.М.

Робоча програма
4.
Організація і методика економічного аналізу
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Денна/

семестр 8

Гайденко С.М.

Соколов Д.В.

Робоча програма
  Організація і методика економічного аналізу 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Заочна/

семестр 8

 

Гайденко С.М.

Соколов Д.В.

Робоча програма
5. Оцінка ефективності малого бізнесу 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Денна/

семестр 6

Гайденко С.М.

Соколов Д.В.

Робоча програма
  Оцінка ефективності малого бізнесу 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Заочна/

семестр 6

Гайденко С.М.

Соколов Д.В.

Робоча програма
6  Організація торгівлі  076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Денна/

семестр 2

 Юр'єва С.Ю. Робоча програма
7. Планування і контроль на підприємстві  076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Денна/

семестр 7

 Прасол В.М.  Робоча програма
8. Бізнес-проекти у підприємництві 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Денна/

семестр 8

Бібік Н.В.

Дріль Н.В.

Робоча програма
9. Електронний бізнес 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Денна/

семестр 2

Тітяєв В.В. Робоча програма
10. Корпоративний бізнес 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Денна/

семестр 4

Романенко О.Б. Робоча програма

 

 

 


КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

SodaPDF converted Точечный рисунок

Все про вступ 2021

SodaPDF converted Новый точечный рисунок

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО 2021

We have 77 guests and no members online

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА