Підтримаймо наших студентів на конкурсі «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal

30 вересня 2015 р. проактивні студенти кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, а також викладачі кафедри – Панова Олена Дмитрівна, Величко Вікторія Валеріївна, Славута Олена Іванівна - взяли участь у презентації конкурсу «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!», який ініційовано благодійною організацією «Благодійний фонд «Харків з тобою» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Будувати майбутнє сьогодні й зробити Харків глобальним містом – саме таку мету ставлять організатори конкурсу перед молодіжними командами, які повинні пройти декілька етапів конкурсу тапредставити експертному журі свої програми розвитку Харкова. За результатами конкурсу буде відібрано трьох фіналістів, а серед них – команду-переможця, яка буде нагороджена поїздкою до Одеси на 3 дні та знайомством з роботою команди Одеської ОДА під керівництвом Міхеїла Саакашвілі. Командам, що стануть володарем гран-прі та переможцям у номінації глядацьких симпатій буде надана можливість представити програму-переможницю конкурсу «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!» на першому засіданні новообраної міської ради м. Харкова.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова представляють на конкурсі три команди. 

Зараз студентів-економістів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова – учасників проекту - треба підтримати голосуванням!

Для проходження команд по наступним етапам проекту необхідно пройти за посиланнями команд-учасників та натиснути лайк (подобається) на їх сторінці у фейсбуці!

Лінки команд:

Speed in Blood: https://www.facebook.com/speedinbloodkharkiv?fref=ts

University Students' Bridges: https://www.facebook.com/usbkharkiv

TubeFest: https://www.facebook.com/TubeFest2015

БАЖАЄМО НАШИМ КОМАНДАМ УСПІХУ І ПЕРЕМОГИ!

 

94 1

 

94 2

 

94 3

 

94 4

 

94 5

 

94 6

 

94 7

 

94 8

 

94 9