Доброго дня, шановні друзі!

   Вітаємо вас на сайті кафедри "Підприємництво та бізнес-адміністрування" Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

   Тут ви можете отримати повну інформацію про історію створення кафедри, основні напрями роботи, дисципліни, наукову та навчально-методичну діяльність. Відвідувачі сайту, які мріють у майбутньому приєднатися до великої, дружньої та інтелектуальної сім'ї студентів, які здобувають кваліфікацію і професійні знання на нашій кафедрі, мають можливість отримати максимальну інформацію на сторінці абітурієнта нашого сайту.

Колектив кафедри - співдружність висококваліфікованих фахівців, вчених, які постійно підвищують рівень своїх знань, створюють і розвивають сучасну економічну науку. Ви дізнаєтеся про високий науковий і творчий потенціал викладачів і студентів кафедри, популярність наших спеціальностей серед абітурієнтів, познайомитеся з науковими та методичними розробками, науковою діяльністю кафедри. Студенти кафедри можуть на сайті ознайомитися зі своїм розкладом, розкладом викладачів, вийти на дистанційні курси, дізнатися про успішність.

Сподіваємося, що інформація, отримана на цьому сайті, стане в нагоді для подальшої співпраці!

Завідувач кафедри

д. е. н., проф. Димченко Олена Володимирівна

 


ua

На сайті 408 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА