Кафедра Підприємництва та бізнес-адміністрування підтримує міжнародні зв'язки з:

Університет Insubria, Італія
франция Університет Люмьер, Ліон - 2, Франція
сша Університет Техасу в Арлінгтоні, США
чехия Технічний університет Острави, Чехия
Інститут регіональних економічних досліджень м. Москви
Державний університет управління м. Москви
Економічний університет
м. Санкт-Петербург
Бєлгородський державний університет

 

Международні звязки студентів 

     Зростає інтерес українських студентів до навчання за кордоном. Завдяки зв'язкам кафедри, участі в спільних освітньо-професійних програмах із зарубіжними партнерами з'являється все більше можливостей для реалізації таких планів.  Зокрема, в 2010 році кафедра уклала "Договір про співробітництво між факультетом економіки і підприємництва Харківської національної академії міського господарства та факультетом економіки Технічного Університету м. Острава (Чехія)" "Cooperation contract between Faculty of Economics and Enterpreneurship Kharkiv National Academy of Municipal Economy and Faculty of Economics, VSB - Tecnical University of Ostrava (Czech Republic). У 2013 році з ініціативи кафедри підписаний договір про співпрацю і творчу співдружність між University of Insubria (Італія) і Харківським національним університет міського господарства ім. А.Н. Бекетова.

    Договори кафедри про співпрацю

 Кафедрою Підприємництва та бізнес-адміністрування укладені договори про співпрацю і творчу співдружність з наступними міжнародними науковими організаціями:   

1. Договір про співпрацю в області навчальної та науково-методичної роботи між факультетом Економіки і підприємництва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова і факультетом економіки та виробничого менеджменту Московської державної академії комунального господарства та будівництва (Росія).

2. Договір про навчально-методичне та науково-технічне співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова і Міжнародним університетом природи, суспільства, людини м. Дубна (Росія).

3. Договір про співробітництво між факультетом Економіки і підприємництва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова і факультетом економіки Технічного Університету м Острава (Чехія). "Cooperation contract between Faculty of Economics and Enterpreneurship Kharkiv National Academy of Municipal Economy and Faculty of Economics, VSB - Tecnical University of Ostrava (Czech Republic)".

4. Договір про співпрацю в галузі науки і освіти між національним інститутом державного і муніципального управління НДУ "БелГУ" (г. Белгород) і Північно-східним науковим центром НАН і МОН України.   

5. Договір про співробітництво та творчу співдружність між University of Insubria (Італія) і Харківським національним університет міського господарства ім. А.Н. Бекетова, кафедра міської та регіональної економіки

 

 


ПБА Графік консультацій викладачів

ПБА графік прийняття академічних заборгованостей

На сайті 178 гостей та 0 користувачів

ПБА BEKETOV BUSINESS INCUBATOR

ПБА школі розвитку StartUp Business International Economics Beketov School

ПБА обласний конкрс наукових робіт

ПБА створення електронних кабінетів

ПБА презентація кафедри

СБА