Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

 

Основні тематичні напрямки конференції: 

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

 Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

 Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

 Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

 Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

 Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

 Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

 

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні  та  на сайті кафедри

Як буде розвиватися «Підприємницький університет» у 2021?

 

У вересні 2020 року YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили ініціативу «Підприємницький університет». Головна мета проєкту — вивести університетське підприємництво в Україні на якісно новий рівень та запустити тренд на створення стартапів серед молоді і студентів.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова приєднался до проекту «Підприємницький університет» та в розбуду підприємницької екосистеми як всієї України, так і Харківського регіону.

У рамках пілотного проєкту в осінньому семестрі 2020 року YEP запустив академічний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», який був інтегрований до навчальних планів пілотних університетів.

На протязі серпня-грудня 2020 р. викладачі кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Димченко Олена Володимирівна та старший викладач Дріль Наталія Валеріївна взяли участь в пілотному проєкті та пройшли тренінг з підвищення кваліфікації та інтегрували отриманні знання в навчальний план студентів 4 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Економіка та організація бізнесу» 7 семестру 2020-2021 навчального року дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами».

1           2

kolokolchik novyy god ukrasheniya 90096 240x320 

Шановні колеги, студенти та їхні рідні та близькі!!!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб іскристий настрій супроводжував вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч.

Нехай збудуться найбажаніші мрії, відбудуться несподівані і радісні події, а життя наповниться любов'ю, добротою, світлом!

 

 

Вітаємо Соловйова Олександра Васильовича з отриманням нагрудного знаку Міністерства освіти та науки України «Відмінник освіти»!

 

Колектив кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування щиро вітає к.е.н., професора Соловйова Олександра Васильовича з отриманням відзнаки Міністерства освіти і науки України - нагрудного знаку «Відмінник освіти».

Соловйов О.В. 1

Вітаємо Романенко Оксану Борисівну з отриманням Подяки від Міністерства освіти та науки України!

 

Колектив кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування щиро вітає начальника відділу кадрів, старшого викладача Романенко Оксану Борисівну з отриманням Подяки від Міністерства науки і освіти України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службовий обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Романенко 3

 

Подкатегории

КОНСУЛЬТАЦИИ Точечный рисунок

Сейчас 371 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА