Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція

"Сталий розвиток міст"

Мета конференції - розгляд питань сталого розвитку міст: прогнозування, регулювання, оптимізації інженерної інфраструктури і транспортних процесів.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Сухонос М.К. – д-р техн. наук, професор, проректор з наукової роботи, голова оргкомітету;
Старостіна А.Ю. – канд. техн. наук, доцент, начальник науково-дослідної частини, заступник голови оргкомітету.

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

Писаревський І.М. – д-р екон. наук, професор, директор навчально-наукового інституту економіки і менеджменту;
Білецький І.В. – канд. техн. наук, директор навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури;
Мамонов К.А. – д-р екон. наук, професор, декан будівельного факультету;
Рищенко Т.Д. – канд. техн. наук, доцент, декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва;
Ромашко О.В. – канд. техн. наук, доцент, декан факультету інженерних мереж та екології міст;
Калмиков О.О. – канд. техн. наук, декан факультету по роботі з іноземними студентами;
Харченко В.Ф. – д-р екон. наук, професор, директор навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої кваліфікації;
Вотінов М.А. – канд. архіт., зав. кафедри основ архітектурного проектування;
Завальний О.В. – канд. техн. наук, доцент, зав. кафедри міського будівництва;
Попова О.А. – канд. архіт, доцент, зав. кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища;
Шмуклер В.С. – д-р техн. наук, професор, зав. кафедри будівельних конструкцій;
Нестеренко С.Г. – канд. техн. наук, зав кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем;
Оленіна О.Ю. – д-р мистец., професор, зав. кафедри дизайну та образотворчого мистецтва;
Сталінський Д.В. – д-р техн. наук, професор, зав. кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;
Хворост М.В. – д-р техн. наук, професор, зав. кафедри електричного транспорту;
Неєжмаков П.І. – д-р техн. наук, доцент, зав. кафедри світлотехніки і джерел світла;
Димченко О.В. – д-р екон. наук, професор, зав. кафедри підприємництва та бізнес адміністрування;
Новікова М.М. – д-р екон. наук, професор, зав. кафедри менеджменту і публічного адміністрування;
Вершиніна Д.М. – голова ради молодих вчених ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;
Рудь Д.В. – студентка ІІІ курсу навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, голова студентського Сенату;
Угоднікова О.І. – голова первинної профспілкової організації студентів.

Основні тематичні напрямки конференції:

Прогнозування, регулювання, оптимізація інженерної інфраструктури і транспортних процесів міст.

Дослідження проблем інженерної екології урбанізованих територій. Поліпшення якості господарсько-питної води і води, яка скидається у водойми

Урбоекономіка. Проблеми синергізму і диверсифікації в процесі формування оптимальних економічних структур ЖКГ України.

Розробка і впровадження технічних засобів експлуатації електротранспорту, електропостачання і освітлення міст, що підвищують їх експлуатаційну надійність.

Архітектура, будівництво і реконструкція. Створення прогресивних будівельних конструкцій, матеріалів і технологій, які забезпечують ефективність будівництва і модернізацію будинків і споруд міського і регіонального значення.

Інформаційні і комп'ютерні технології раціональної експлуатації і управління міським господарством.

Матеріали конференції будуть видані окремою збіркою тез в електронному вигляді та розміщенні на сайті репозиторію Університету

Робочі мови конференції:

українська,російська, англійська.

Умови участі в конференції:

Участь студентів у конференції безкоштовна

Для участі у конференції необхідно до 1 березня 2019 р. надіслати на адресу оргкомітету:

- заявку на участь (додається), заповнюється обов’язково;

- тези доповіді.

Заявка на участь у Всеукраїнській студентській науково-технічній конференції «Сталий розвиток міст»

Вимоги до оформлення иа зразок оформлення тез доповідей

Адреса Оргкомітету конференції:

Україна, 61002, м. Харків, вул. Маршала Бажанова 17

Науково-дослідна частина.

Секретар оргкомітету: Дранник Інна Вікторівна

Контактні тел.: (057) 707-32-28, 707-31-58

Факс: (057) 706-15-54

АРХІВ ЗБІРНИКІВ

XV Всеукраїнська студентська науково-технічна конференції «Сталий розвиток міст» присвячена 100-річчю ХНУМГ імені О.М. Бекетова (2022 рік)

ХІV Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція "Сталий розвиток міст" (86-я студентська науково-технічна конференція ХНУМГ ім. О.М. Бекетова) (2021 рік)