Обласний конкурс наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та закладів  вищої  освіти І-ІІ рівнів акредитації

"РОЗВИТОК СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА"

Шановні учні!

Запрошуємо Вас взяти участь в Обласному конкурсі наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Розвиток сучасного підприємництва», що відбудеться 22 квітня 2020 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Учні 9-11 класів разом зі своїми науковими керівниками подають наукові роботи на розгляд конкурсної комісії до 10.04.2020 р. на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Конкурсна комісія відбирає учнівські наукові роботи, які відповідають вимогам та запрошує на підсумковий форум Обласного конкурсу «Розвиток сучасного підприємництва», який буде проводитись 22 квітня 2020 року.

Підсумковий форум проводиться у вигляді публічного захисту учнівських наукових робіт.

Кращі учнівські наукові роботи буде відзначено грощовими преміями, цінними подарунками та сертифікатами.

Тематичні напрямки конференції:

- Образ сучасного підприємця.

- Управління та мотивація персоналу.

- Підприємництво і суспільний прогрес.

- Управління підприємством.

Календар конкурсу:

Прийом робіт на конкурс            до 10.04.2020 р.

Розгляд робіт конкурсною

комісією                                    10.04 -16.04.2020 р.

Проведення підсумкового

форуму конкурсу                       22.04.2020 р.

Вимоги до оформлення матеріалів Конкурсу:

1. На Конкурс подаються підготовлені наукові роботи учнів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем розвитку сучасного підприємництва, які є пошуковими за своїм характером.

2. Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:

- текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4;

- обсяг зброшурованої роботи 15-30 сторінок без урахування додатків;

- робота повинна мати назву і зміст (план), а також список використаної літератури;

- графічний матеріал, що додається до роботи, повинен бути скомпонований на аркуші формату А4 та поданий у додатках.

3. Наукові роботи виконуються українською мовою.

4. Разом з науковою роботою подаються заявка на участь та відомості про наукового керівника.

Вимоги до оформлення робіт та форма заявки на участь – в інформаційному повідомленні.

Адреса Оргкомітету конференції:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова