Доброго дня, шановні друзі!

   Вітаємо вас на сайті кафедри "Підприємництво та бізнес-адміністрування" Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

   Тут ви можете отримати повну інформацію про історію створення кафедри, основні напрями роботи, дисципліни, наукову та навчально-методичну діяльність. Відвідувачі сайту, які мріють у майбутньому приєднатися до великої, дружньої та інтелектуальної сім'ї студентів, які здобувають кваліфікацію і професійні знання на нашій кафедрі, мають можливість отримати максимальну інформацію на сторінці абітурієнта нашого сайту.

Колектив кафедри - співдружність висококваліфікованих фахівців, вчених, які постійно підвищують рівень своїх знань, створюють і розвивають сучасну економічну науку. Ви дізнаєтеся про високий науковий і творчий потенціал викладачів і студентів кафедри, популярність наших спеціальностей серед абітурієнтів, познайомитеся з науковими та методичними розробками, науковою діяльністю кафедри. Студенти кафедри можуть на сайті ознайомитися зі своїм розкладом, розкладом викладачів, вийти на дистанційні курси, дізнатися про успішність.

Сподіваємося, що інформація, отримана на цьому сайті, стане в нагоді для подальшої співпраці!

Завідувач кафедри

д. е. н., проф. Димченко Олена Володимирівна

 


ПБА Графік консультацій викладачів

ПБА графік прийняття академічних заборгованостей

Сейчас на сайте 45 гостей и нет пользователей

ПБА BEKETOV BUSINESS INCUBATOR

ПБА школі розвитку StartUp Business International Economics Beketov School

ПБА обласний конкрс наукових робіт

ПБА створення електронних кабінетів

ПБА презентація кафедри

СБА