Дорогі випускники, наші магістри!

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає Вас з довгоочікуваною подією - отриманням диплому!

29.01.2016 в Музеї нашого університету, відбулося вручення магістерських дипломів! Ця подія є підсумком величезної праці і грандіозного досвіду, що наші студенти отримали в процесі навчання, виявляючи себе у різних напрямках і галузях. До підготовки та захисту дипломів, студенти підійшли дуже відповідально, крім навчання, досвід був придбаний і на стажуванні в різних організаціях. Це як державні підприємства, так і компанії міжнародного рівня. Ми пишаємося тим, що кожен з магістрів, брав участь у наукових проектах, були учасниками міжнародних програм та переможцями конкурсів.

Позаду 5,5 років активної і дуже важливого, як для нас, так і для вас життя. Ми бажаємо вам великих успіхів у всьому. Нехай диплом дає великий старт до відкриття вашої кар'єри!

Ви молоді фахівці! Хочеться побажати: нехай всі знання і вміння, які ви придбали за роки навчання, стануть опорою у вашій трудовій діяльності! Наша кафедра, дякує вам, за той досвід, який ми отримали разом із вами. Також дякуємо завідувачу кафедри, професору, д. е. н. Димченко Олені Володимирівні, кураторам груп доценту, к. е. н. Соболєвій Ганні Григорівні і доценту, к. е. н. Величко Вікторії Валеріївні за безцінний внесок у роботу і професійну підготовку студентів магістрів.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото