5 листопада 2015 року відбулася чергова зустріч співробітників кафедри економіки підприємства з директором та учнями житлово-комунального технікуму

Викладачі кафедри ЕПБА і РР,в особі: доцента Соболєвої А. Г., асистентів Дріль Н.В., Кухтін К. В. а так само старшого викладача Волгіной Н.О., відвідали випускні групи технікуму, провели профорієнтаційну роботу, а так само запросили взяти активну участь в "Тижня економіки", відвідати цікаві тренінги та екскурсії, разом зі студентами різних курсів економічної спеціальності, а так само запросили виступити і бути глядачами фінального святкового концерту у актовій залі 13 листопада,присвяченому "Тижня економіки".

Директору та його заступникам викладачі вручили особисто офіційні запрошення на заключний концерт від завідувача кафедри професора, д. е. н. Димченко Олени Володимирівни.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото