Урочисте відкриття тижня спеціальності "Економіка підприємств"

9 листопада 2015 року в «Червоному холі» університету відбулося урочисте відкриття тижня спеціальності "Економіка підприємств". Студентів та викладачів привітав декан факультету економіки і підприємництва професор Соловйов А. В., а також завідувач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку д.е.н., професор Димченко О. В.

Початок заходу супроводжувався фотовиставками робіт студентів – "Символ економіки". Студенти спеціальності «Економіка підприємств» весь тиждень будуть активно брати участь в інтернет-конкурсах. Так само протягом цього тижня студенти всіх курсів і груп спеціальності мають можливість взяти участь і в інших інтернет-конкурсах: "Краща група факультету", "Впізнайся викладача", "Досягнення групи", а також "Кращий девіз спеціальності". Переможці будуть оголошені і отримають призи у п'ятницю на заключному концерті.

Активно пройшло не тільки ознайомлення студентів з умовами інтернет-конкурсів, програмою тижня спеціальності, а й участь наших студентів-активістів у флеш-мобі під назвою "Я – економіст". Важливою подією дня була презентація гімну спеціальності у виконанні студентів 2 курсу Юлії Коровко, Анни Приймак, Влади Стовбиренко і танцювального колективу "Next", автором слів гімну є к.е.н., доцент кафедри Тараруєв Ю. О.

Насичений новими враженнями та позитивними емоціями день закінчився проведенням круглого столу, гостем якого була директор Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради к.е.н., доцент Таукешева Т. Д. На круглому столі виступили зі своїми креативними ідеями і проектами студенти спеціальності «Економіки підприємств» та студентські групи, в тому числі "Студентська бізнес-асоціація".

А попереду, дорогі студенти, Вас ще чекає безліч цікавих конкурсів, тренінгів, екскурсій та подарунків!!!!!

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото