10 листопада в стінах нашого університету в рамках Тижня спеціальності «Економіка підприємства», вперше незвичайна ВЕЛИКА ПЕРЕРВА

Захід пройшов за підтримки партнерів, а саме Компанії «Сова – Настільні ігри», яка дозволила студентам зануритися в світ ігор. Світ настільної гри це, насамперед, невелика модель справжнього життя, де ти можеш спробувати свої сили перед тим, як кинутися в рішучий бій — розмахуючи вже не палицею, а мечем. Чи пачкою грошей. Або міцно стисненим артефактом, що дає плюс три до інтелекту. Подарунки надали партнери - "UP&GO COFFEE" — кав'ярня формату "togo" в самому центрі міста. Стильний міський формат, ніхто не нав'язує легенду і стиль — тільки кава, місто і дві хвилини, поки працює барИста, щоб з новим ковтком лАтте робити цей день особливим! Meet&Meat - доставка їжі в Харкові, Fresh Line - Мережа сендвіч-барів, Студія танцю LiraDance. Завдяки студентам була роздана активна і динамічна атмосфера, яка зарядила позитивними емоціями всіх, хто став учасником нашого заходу.

Ведучий Євген Назаренко, подарував цілу годину всім гарного настрою та усмішок. В програмі заходу були ігри, запитання від ведучого, фото-зона, фото-виставка, а також, у кожного була можливість написати побажання один одному, також приємний інтерактив з компліментами на найближчий час. Окремо хочемо подякувати студентку 3 курсу Кононенко Аліну, яка вперше презентувала свою ідея для бізнесу. Аліна поділилася творчими ідеями, Hand made. Вітаємо Аліну і бажаємо їй творчих успіхів і успішного розвитку своєї справи!!!

Друзі, бажаємо гарного настрою і цікавих змін!!!

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото