Завершення тижня спеціальності "Економіка підприємств"

13 листопада 2015 року відбулося урочисте закриття тижня спеціальності "Економіка підприємств". Святковий концерт, підготовлений студентами та викладачами кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, дуже запам'ятався учням і гостям університету яскравими танцювальними і вокальними номерами.

Відкрив святковий концерт проректор з наукової роботи ХНУГХ імені О.М. Бекетова, професор Харченко В.Ф.
Почесними гостями захід були: перший заступник генерального директора КП "Харківводоканал", Коваленко А.Н., випускниця ХНУГХ імені А.Н. Бекетова, директор Департаменту управління персоналом КП "Харківводоканал" Шевченко Е.Ю., які нагородили переможців конкурсу бізнес-планів, а так же Козир О.Ф., керівник Управління державного казначейства Київського району міста Харкова.

З напутнім словом виступив декан факультету Економіки і підприємництва, професор Соловйов О.В. та завідувачка кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку д.е.н., професор Димченко О.В., які привітали всіх переможців дипломами та пам'ятними призами.

Були нагороджені переможці конкурсів, які проводилися протягом тижня спеціальності "Краща група факультету", "Символ економіки", "Досягнення групи", "найкреативніше фото тижня спеціальності", "Дізнайся викладача", а так само конкурс бізнес-планів від КП "Харківводоканал".

Багато приємних сюрпризів, подарунків, корисних тренінгів та цікавих екскурсій принесла тиждень спеціальності "Економіка підприємств".

Студенти і викладачі сподіваються, що її проведення стане доброю традицією.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото