Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку дбає про працевлаштування своїх студентів!

Кафедра зацікавлена ,не тільки навчити студентів, але і ще працевлаштувати. Ми запрошуємо в гості підприємців, керівників різних підприємств, тренерів особистісного зростання, бізнесменів. У п'ятницю 20 листопада у нас в гостях були представники «Park Rost CluB».

Студенти отримали інформацію про працевлаштування, кар'єрний ріст і перспективи бонусних програм преміювання успішних співробітників в мережі супермаркетів Зростання. Перед студентами виступили кілька керівників і директорів різних торгових об'єктів, які є представниками однієї великої компанії, вони поділилися своїм досвідом першого працевлаштування, секретами успішного кар'єрного росту. Перед слухачами виступила з презентацією директор "Park Rost CluB", випускниця нашого університету, яка презентувала турагентство "Рост", а також комплекс відпочинку створений для працівників мережі супермаркетів Зростання, з метою відпочинку і проходження ряду тренінгів в літній час на природі. Цікава бонусна програма преміювання, корпоративна культура, яка є основою для створення успішного бізнесу і хорошої команди, проведення безкоштовного різноманітного дозвілля, спрямованого на розвиток особистості, спортивних досягнень, соціальних, а так само творчих, викликали величезний інтерес серед студентської молоді.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю з керівництвом мережі супермаркетів Рост

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото