135-річчя з дня народження проф. Рудицкого Василя Евстратьевича

До 135-річчя з дня народження проф. Рудицкого Василя Евстратьевича, одного з ініціаторів створення нашого Університету, завідувача кафедри економіки та декана інженерно-економічного факультету, під керівництвом проф. Жихор Е. Б. студенти 5 курсу: Єфименко Д., Бондаренко К., Марутина Т., Щербінін М., Кулєшова К., підготували відеоролик і презентацію про життя та наукової діяльності проф. Рудицкого В. Е. На пленарному засіданні Першої науково-історичної конференції «Спадщина Університету» з доповіддю про Василя Евстратьевиче виступила ст. викл. Славута О. І.

Також в Університеті відзначили ювілеї інших відомих вчених нашого Університету:

100-річчя з дня народження ландшафтного архітектора Маяк Ганни Степанівни, автора проекту реконструкції міського саду ім. Т. Р. Шевченка, водного каскаду, скверу Перемоги з фонтаном «Дзеркальний струмінь» тощо;

130-річчя з дня народження архітектора Лінецького Олександра Васильовича, автора численних будівель р. в Харкові, праправнук якого навчається на 1 курсі нашої спеціальності;

145-річчя з дня народження проф. Черкеса Данила Самойловича, творця проекту та керівника будівництва каналізації р. Харкова та ін. міст України.

За підсумками проведення конференції ректор Університету проф. Бабаєв В. М. вручив сертифікати активним учасникам факультету ЕіП: проф. Соловйову О. В., ст. викл. Славуті О. І., доц. Федотової Ю. В.

На сайті Один гість та користувачі відсутні