Відеоконференція факультету «Економіки і підприємництва»

11 лютого відбулася відеоконференція факультету «Економіки і підприємництва».

Учасниками відео-конференції виступили декан факультету «ЕіП» – проф. Соловйов О.В., завідувач кафедри «Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» – проф. Димченко О.В., завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» – проф. Момот Т.В. та голова студентського сенату ХНУМГ – Вершиніна Д.М.

На відео-зв’язок із факультетом вийшли представники загальноосвітніх закладів м. Харкова та Харківської області.

Зі словами привітання до присутніх та школярів звернувся декан факультету «Економіки і підприємництва» – проф. Соловйов Олександр Васильович. Він охарактеризував основні аспекти освітньої діяльності Університету, висвітив перелік спеціальностей та напрямів діяльності факультету «Економіки і підприємництва», а також прокоментував умови вступу та працевлаштування по закінченню навчання в державному та приватному секторах України і за кордоном.

До учасників відео-конференції звернулася проф. Димченко Олена Володимирівна – завідувач кафедри «Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку», яка детально ознайомила учнів з основними аспекти роботи кафедри:

спеціальності , які готує кафедра;

напрями та можливості стажування студентів кафедри за міжнародними програмами;

широке запровадження проходження студентів кафедри практики на підприємствах;

представила найбільш відомих випускників кафедри та їх досягнення у бізнесі та державних органах влади;

проаналізувала можливості освоєння студентами суміжних спеціальностей.

Особливу увагу проф. Димченко О.В. звернула на досягнення студентів 4 курсу та випускників магістрів – Охрімович Аліни та Золочевської Анастасії, які вже успішно пройшли міжнародне стажування у ВНЗ Європи та продовжують підвищувати свій професіоналізм.

До усіх присутніх звернулася і викладач кафедри Кухтін Катерина Валеріївна, охарактеризувала питання організації студентського спорту та творчого дозвілля. Наприкінці заходу представники факультету «Економіки і підприємництва» побажали учасникам відео-конференції свідомого вибору майбутньої професії, виваженого підходу до побудов кар’єрного росту!