Вітаємо команду першокурсників!!!

Професорсько-викладацький склад кафедри Економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального вітають команду першокурсників - (Струкову Валентину, Селіванову Вікторію, Лебединську Камілу, Скворцова Сергія, Бичкова Владислава, Кобзар Яну, Ладік Анастасію, Пащенко Альбіну, Мірошніченко Олену, Слухай Вікторію, Чагіну Анну, Асташенко Катерину, Овєчкіну Марина, Гуріну Вікторію, Журавльову Аліну, Івахненко Дмитро, Лук'янеко Аліну, Москаленко Дар'ю, Пискун Вікторію, Коровко Юлію, Бездітко Олену, Стовбиренко Владислава, Рискаль Орину, Приймак Анну, Гусар Анастасію, Кочеткову Анастасію) з яскравим виступом в конкурсі «Дебют першокурсника», який відбувся 24 жовтня 2014 року.

Подяка за організацію виставки Івахненко Дмитро.

Диплом за «Кращий вокальний ансамбль» отримав ансамбль в складі: Юлія Коровко, Аріна Рискаль, Анна Приймак, Влада Стовбиренко.

Диплом за «Кращий жіночий вокал» отримала Юлія Коровко.

Диплом за «Кращий текст конферансу» отримали ведучі Гусар Анастасія, Кочеткова Анастасія.

Диплом «Краща актриса КВН» отримала Вікторія Селіванова.

Диплом і Кубок «За наймасовіший Дебют» студенти кафедри.

Бажаємо Вам успіхів у подальшому навчанні та творчому житті, дякуємо у просуванні іміджу факультету