7 лютого 2017р. відбулось пленарне засідання ІІІ Загально- університетської науково-практичної конференції «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість», на якому з доповіддю про наукову і педагогічну діяльність проф. Кобалевського Володимира Лукича виступила проф. кафедри ЕПБАтаРР Чечетова Наталя Федорівна. Доповідь була підготовлена з нагоди 125-річчя з дати народження видатного вченого, який в різні роки був завідувачем кафедри економіки й організації комунального господарства, деканом інженерно-економічного факультету нашого Університету. За підсумками проведення конференції ректор університету проф. Бабаєв В.М. вручив сертифікат учасника проф. Чечетовій Н.Ф. та іншим доповідачам.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото