Львівський Екофорум "Вода та Енергія", що проходив у вересні 2018 року, щиро зустрів представницю кафедри ЕПБАта РР, доцента Бурак О.М.

Незважаючи на загальну технічну спрямованість питань форуму, для обговорення питань стратегічного управління на міжнародному заході були створені всі умови.

Доктор Маркус Райхель, директор DREBERIS GmbH передав свій досвід з питань:

• - стратегії підприємства: стратегічного менеджменту, місії і візії, аналізу зацікавлених сторін, стратегічних цілей;
  • - економічного формування організації підприємства;
  • - можливостей публічно-приватного партнерства;
  • - орієнтованого на результат збору і аналізу, калькуляції витрат, бюджетування;
  • - фінансування, інвестицій;
  • - поточного управління рентабельністю і звітністю (ключових показників ефективності, збалансованої системи показників).
  • - заходів для мотивації співробітників;
  • - контролінгу персоналу;
  • - ротаційного менеджменту і програми обміну;
  • - організації оплати праці.

Обговорення вказаних питань дозволило впевнитися, що наукові і практичні дослідження в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова йдуть в рамках провідної європейської практики.

42947448 1985201341544387 4821016582631194624 n

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото