Викладач кафедри Величко В. В. 14 жовтня відвідала Перший Німецько-Український форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес», що проходив у рамках Тижнів Німеччини в Україні

Організаторами цього заходу були Генеральне консульство Німеччини у Донецьку, Почесне консульство Німеччини у Харкові, Харківська обласна державна адміністрація та Харківська міська рада, Регіональний центр міжнародних проектів і програм, а також Східний комітет німецької економіки та Делегація німецької економіки в Україні.

Розпочався форум відкриттям виставки «renewables-madeinGermany» Німецького енергетичного агентства DENA та вітальним словом організаторів:

  • Д-р Детлеф Вольтер (Detlev Wolter), Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку;

  • Ігор Балута, Голова Харківської обласної державної адміністрації;

  • Олівер Франк (Oliver Frank), Керівник напрямку «Відновлювальна енергетика», Німецьке енергетичне агенство DENA;

  • Д-р Станіслав Ігнатьєв, Директор регіонального центру міжнародних проектів та програм.

Величко В. В. прийняла участь у трьох секціях форуму: Німецько-українське співробітництво – від діалогу до дії; Альтернативна енергетика та енергоефективність в Харківському регіоні, зокрема перспективи розвитку альтернативної енергетики на базі ресурсів населених пунктів; Фінансування проектів.

Основними питаннями були:

  • Німецькі технології та обладнання в енергоефективності та альтернативній енергетиці на базі ресурсів населених пунктів;

  • Енергобезпека сільськогосподарських підприємств, чому це важливо для муніципалітетів?

  • Проекти у сфері альтернативної енергетики та енергоефективності населених пунктів;

  • Наукові досягнення та розробки у галузі альтернативної енергетики.

Загалом Форум надав учасникам унікальну можливість отримати актуальну інформацію щодо ринкових тенденцій та сучасних технологій у сфері біоенергетики та енергоефективності, а також щодо можливостей залучення інвестицій.

10


На сайті 356 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА