Участь наших викладачів у міжнародній програмі тренінгу в рамках європейського наукового проекту «Інноваційні методи та технології навчання: новітні в європейській освітній практиці»

Викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку  к.е.н., доц. Соболєва Г.Г. та  к.е.н., доц. Владимирова М.С. прийняли участь  у міжнародній програмі тренінгу в рамках європейського наукового проекту «Інноваційні методи та технології навчання: новітні в Європейській освітній практиці» у Вищій  Школі  Лінгвістики (Польща, м. Ченстохова), 21-25.01.19. Вітаємо з успішним підвищенням кваліфікації та бажаємо подальних успіхів!!!

На сайті 2083 гостей та користувачі відсутні

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото