На кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування розпочато захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми навчання

13 червня 2019 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування розпочався захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування») та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу»).

Фото 2

фото1

ДЕК № 1 із захисту магістрів за освітньою програмою «Економіка та організація бізнесу» працювала під головуванням зам. генерального директора, директор фінансово-економічного департаменту КП «Харківводоканал» Хайло Я.М.

ДЕК № 2 із захисту магістрів за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування» працювала під головуванням д.е.н., проф., завідувача кафедри «Менеджменту і бізнесу» ХНЕУ ім. Семена Кузнеця Лепейко Т.І.

Всі дипломні роботи магістрів присвячені актуальним темам, виконані на високому рівні. Магістранти блискуче захистили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на питання членів екзаменаційної комісії.

Результати роботи ДЕКів показали, що професорсько-викладацький склад кафедри Підприємництва та бізнес-підприємства готує висококваліфікованих магістрів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Щиро вітаємо студентів-магістрів з успішними захистами кваліфікаційних магістерських робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!!!

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото