Засідання робочої групи з питань організації розробки проєктів Стратегії розвитку Харківської області

10вересня 2019 року на базі Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe відбулося чергове засідання робочої групи з питань організації розробки проєктів Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років.

У заході прийняла участь завідуюча кафедрою Підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н., професор Олена Володимирівна Димченко.

У ході засідання, враховуючи результати соціально-економічного аналізу області, виокремлено точки зростання регіону, зосередження зусиль і ресурсів на яких дозволить стимулювати розвиток не лише пріоритетних для регіону, а й суміжних галузей і сфер діяльності, сприятиме зростанню добробуту та підвищення якості життя населення незалежно від місця проживання.

69996514 2354397514801788 7206224316822716416 n

Заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківська обласна державна адміністрація Олександр Лукашов наголосив, що області потрібен чіткий, консолідований та ефективний план дій для забезпечення сталого її розвитку та підвищення конкурентоспроможності. Він повинен окреслювати пріоритети розвитку Харківщини та скеровувати діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування при прийнятті важливих для регіону рішень.

Радника з питань регіонального розвитку Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Владимир Родченко акцентував увагу на важливості врахування конкурентних переваг області та застосуванні підходів смарт-спеціалізації при розробці проєкту Стратегії на наступні сім років, оскільки вона стане основою для підготовки інших програм і проєктів з питань гармонійного розвитку всієї області.

Наступним етапом розробки Стратегії має стати визначення стратегічних та операційних цілей, підкріплених технічними завданнями проєктів до Плану її реалізації, - зазначає Володимир Родченко.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото