Всеукраїнські студентські дебати за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Дебатна команда нашого Університету, кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку: Басова Катерина Олександрівна, Байдала Юлія Григорівна, Калиненко Богдан Дмитрович та керівник – д.е.н., професор Жихор Олена Борисівна, взяли участь в Четвертих Всеукраїнських студентських дебатах зі сталого місцевого розвитку, які відбулися 14-16 травня 2015 року в м. Ужгород на базі Ужгородського національного університету.

Організаторами турніру є національна мережа партнерських університетів, Ужгородський національний університет за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото