Вітаємо Мельник Олену з перемогою у проекті Школи Лідерства «МОСТ»

15 травня відбулося нагородження переможців проекту Школи Лідерства «МОСТ» за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

На протязі двох місяців з 22 лютого по 11 травня, 600 учасників проходили навчання і виконували завдання, які оцінювали шановні експерти. Підсумком проекту був відбір в число фіналістів і участь в Краш - тесті з презентацією та захистом свого проекту. В результаті були визначені переможці проекту.

Вітаємо Мельник Олену, здобувача кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, яка стала переможцем проекту «МОСТ» в напрямку «Громадська діяльність», захистивши свій проект під назвою: «Розвиток фізичної культури і спорту з допомогою популяризації циклічних видів шляхом створення та відкриття спортивних клубів, у тому числі лижних».

На сайті 2087 гостей та користувачі відсутні

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото