Зустріч викладачів кафедри з директором австрійського Інституту нерухомості та житлового будівництва Вольфганганом Аманом
 

27 червня відбулася зустріч викладачів кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку та експертів Центру регіонального розвитку Єсіної Валерії Олександрівни та Славути Олени Іванівни з Вольфганганом Аманом (Dr Wolfgang Amann) директор Інституту нерухомості та житлового будівництва ТОВ, Відень, Австрія та Іриною Басс консультантом USIAD. На зустрічі обговорювались питання діагностичного дослідження політичної, фінансової, комерційної, технічної та експлуатаційної доцільності проектів участь приватного сектора в житловому секторі України, спрямованим на адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

   Славута Олена Іванівна ознайомила Вольфгангана Амана з політикою, механізмами та інститутами надання житла на державному / місцевому рівні в Україні.

   Єсіна Валерія Олександрівна запропонувала конкретні проекти участі приватного сектора до державно-приватного партнерства в сфері будівництва.

   Зустріч пройшла плідно та в дружній атмосфері.

74


На сайті 330 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА