Викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку взяли участь у Першій національній (не) конференції EdCamp Ukraine

23 і 24 червня 2015 року викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку доц. Світлична Т.І., асистенти Дріль Н.В., Прижкова О.Ю., Кухтін К.В. взяли участь у Першій національній (не) конференції EdCamp Ukraine.

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку дякує організаторів і натхненників EdCampUkraine Олександра Елькіна та Марину Пащенко, продюсерів освіти П@Ель, і нашу колегу, Железнякову Ірину Леонідівну, співорганізатора EdCamp Ukraine, за надану можливість взяти участь у заході!

Девізом EdCamp Ukraine було: «Ми будуємо співтовариство відповідального вчительства!», яке дозволить об'єднати кращих агентів змін в системі національної освіти. EdCamp Ukraine - унікальна платформа професійного зростання для вчительства і учителювання України.

Участь у неформальному заході дозволило нам поставити запитання учасникам (не) конференції з проблем якості освіти: Вяткіній Н. (Інститут модернізації змісту освіти), Богуслав М. (Міністерство економіки України), Усатенко Р. (Киівський національний університет імені Тараса Шевченка), обговорювати питання реформування освіти і взаємозв'язку школи, Вузу і підприємств.

Понад 300 учасників і учасників - педагогів з різних регіонів, адміністраторів освіти всіх рівнів, громадських організацій та бізнесу, студентства педагогічних спеціальностей, волонтерів - зібралися в Культурному центрі «Бейт Дан» в Харкові. Спеціальними гостями заходу були понад 50 національних та міжнародних експертів і эксперток, серед яких Констанція Фортунато (США), Марк Тьюррел (Канада / Німеччина), Луїджі Кавалліто (Італія), Влада Хименко (Грузія), Олена Каплун (Швейцарія), Діма Зіцер (Ізраїль) і багато інших.

(Не) конференція проходила у новому форматі дискусійного заходу, в якому учасники самі визначали хід його роботи. Захід передбачала п'ять тематичних напрямів з урахуванням актуальних трендів і потреб присутніх: обговорювалися сучасні технології в освіті, нові педагогічні формати та інструменти, наука в школі, ресурси бібліотеки для освіти, виклики національної освіти.

Всього за два дні відбулося 82 унікальні сесії, які кількома потоками проходили одночасно в 11-ти локаціях. В рамках EdCamp Ukraine 2015 були передбачені проблемні і подіумні дискусії, практикуми, тренінги, персональний коучинг, зустрічі з дитячими письменниками та письменницями, освітній кінозал, інтерактивні зони від партнерських організацій, творчі майстер-класи, і благодійні акції - педагоги подарували книги та іграшки дітям. Також був анонсований конкурс грантів на проведення регіональних mini-EdCamp по всій Україні.

Проект був ініційований Продюсерами освіти П@Ель, при менторській підтримці The EdCamp Foundation, а також за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні і ще більше 40-ка партнерських організацій. За дослідженням The world's Top 10 Most Innovative Companies of 2015 in Education формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року.

Проект підтримали Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, перша леді України Марина Порошенко, Міністерство освіти і науки України в особі заступника Міністра Павла Полянського, виконавчий директор The EdCamp Foundation Хедлі Фергюсон, голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Галина Усатенко та всі небайдужі педагоги країни.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото