Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку домовилася про співпрацю з заступником міністра регіонального розвитку та інфраструктури Грузії Екє Сепашвілі

Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку продовжує розвивати міжнародні зв'язки. На цей раз мова йде про заступника міністра регіонального розвитку та інфраструктури Грузії - Екє Сепашвілі.

Ця співпраця дозволить обмінюватися досвідом у написанні спільних наукових і студентських проектів за напрямками реформування ЖКГ і регіонального розвитку. Організовувати спільні конференції та обмін студентами.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото