4 липня 2015 р. відбулося вручення дипломів молодших спеціалістів у Харківському житлово-комунальному технікумі імені О.М. Бекетова

На врученні були присутні співробітники кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку: доцент Прасол В.М., асистенти Дріль Н.В., Прижкова О.Ю., Кухтін К.В. Викладачі кафедри знову привітали молодших спеціалістів з новим етапом в житті та розповіли про особливості вступу на денну та заочні форми навчання.

Колектив кафедри ЭПБАРР з радістю очікує випускників житлово-комунального технікуму на факультеті Економіки і підприємництва! Також чекаємо активних студентів для участі в міжнародних проектах, заходах студентської бізнес асоціації, а найбільш творчих і талановитих, у житті студентського клубу: участь у командах КВК, вокальних конкурсах, а також в конкурсах Містер і Місіс Університет!