27 і 30 червня 2015 року викладачі кафедри ЕПБАРР доцент Прасол В.М., асистенти Кухтін К.В., Дріль Н.В, Прижкова О.Ю. відвідали випускні вечори в Житлово-комунальному технікумі ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Колектив кафедри ЭПБАРР дякує за привітний прийом директора Житлово-комунального технікуму Лук'янова Віктора Івановича, завідувача відділенням Економіки і підприємництва Дядченко Валентину Павлівну, а також всіх співробітників і студентів технікуму.

Таланти випускників: чудові концертні номери, спів, театральне представлення першокурсників, виступ випускника та учасника шоу "Україна має талант", а також зворушливі і добрі слова класних керівників, напутні слова директора і слова подяки самих випускників не залишили байдужим нікого з присутніх у залі.

Викладачі університету виступили з привітаннями та побажаннями випускникам технікуму, а також запросили продовжити навчання в стінах Університету.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото