Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку продовжує розвивати міжнародні зв'язки. На цей раз - директор Європейського банку реконструкції та розвитку

Завідувач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, директор центру регіонального розвитку Димченко О. В. на зустрічі з директором Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні (ЄБРР) Шевки Аджунером обговорили можливості співпраці з університетом в напрямку спільних проектів, підготовки магістрів бізнес-адміністрування.

На зустрічі були обговорені варіанти співпраці з європейською бізнес асоціацією, спілкою підприємців, продовжено активне співробітництво з департаментом підвищення конкурентоспроможності регіону обладміністрації в особі Ткачова Д. С.

Студенти також беруть активну участь у житті кафедри. Так, представник студентської бізнес-асоціації, студент 3 курсу економіки підприємств Богдан Калиненко, отримав можливість особисто познайомитися з директором ЄБРР, представниками європейської бізнес асоціації, успішними підприємцями Харкова, обговорити перспективи співпраці та відкриття бізнесу.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото