НОВИНИ

42686606 1980573298673858 4206905592960253952 o

42686606 1980573298673858 4206905592960253952 o

2016 vstup 11 edited


Відкрита лекція завідуючої кафедри професора Димченко Олени Володимирівни

 1 листопада пройшла відкрита лекція завідуючої кафедри, професора Димченко Олени Володимирівни по предмету «Регіональна економіка». Викладання матеріалу відбувалось із використанням елементів проблемного викладання, що надало можливості студентам отримати значний обсяг професійних знань. На відкритій лекції були присутні викладачі кафедри та спеціалісти відділу моніторингу якості освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова #economist_beketov #BeketovUni#ХНУМГ #хнугх @ ХНУГХ

1 2   


Тренинг-лекция на тему:"Профессия,карьера,раскрытие предпринимательских способностей"

   Специалист Харьковского городского центра занятости, по профориентационной, работе Поставная Наталья Александровна провела тренинг-лекцию на тему:"Профессия,карьера,раскрытие предпринимательских способностей" для студентов 2 и 4 курса дневной формы обучения,кафедры Экономики предприятий,бизнес-администрирования и регионального развития.
   В разрезе предмета "Управление карьерой" учащихся ознакомили с построением карьерограммы,было проведено тестирование на определение предпринимательских способностей.

 3


ІІІ-й україно-німецький форум "ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес"

У Харкові пройшов ІІІ-й україно-німецький форум "ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес". У ньому взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Генеральний консул ФРН у Донецьку/офіс в Дніпрі доктор Вольфґанґ Мьоссінґер, Голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александер Маркус, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату, а також понад 300 представників бізнесу, медичного менеджменту, закладів освіти, потенційних інвесторів та міжнародних експертів.

На заході, що проходить раз на два роки, обговорювалися найактуальніші питання у сфері альтернативних джерел енергії, енергоефективності як вектору сталого розвитку. Темою цього року стала дуальна освіта, а одним із ключових векторів у традиційних для форуму темах – енергоефективність у лікарнях. Те й інше – в контексті децентралізації та підвищенні ролі громад. Обговорюють цьогоріч і питання лібералізації та нових бізнес-моделей на ринку електроенергії в Україні. У програмі форуму наступні теми: «Державна політика у сфері енергетики: чи йде Україна до Європи?»; «Стратегія сталого розвитку муніципалітетів та відновлення інфраструктури»; «Енергоефективність у медицині»; «Енергоефективність як вектор розвитку аграрного бізнесу», «Лібералізація та нові бізнес-моделі на ринку електроенергії в Україні». #oblrada.kharkiv.ua

4

5


Львівський Екофорум "Вода та Енергія", що проходив у вересні 2018 року, щиро зустрів представницю кафедри ЕПБАта РР, доцента Бурак О.М.

         Незважаючи на загальну технічну спрямованість питань форуму, для обговорення питань стратегічного управління на міжнародному заході були створені всі умови.

Доктор Маркус Райхель, директор DREBERIS GmbH передав свій досвід з питань:

  • - стратегії підприємства: стратегічного менеджменту, місії і візії, аналізу зацікавлених сторін, стратегічних цілей;
  • - економічного формування організації підприємства;
  • - можливостей публічно-приватного партнерства;
  • - орієнтованого на результат збору і аналізу, калькуляції витрат, бюджетування;
  • - фінансування, інвестицій;
  • - поточного управління рентабельністю і звітністю (ключових показників ефективності, збалансованої системи показників).
  • - заходів для мотивації співробітників;
  • - контролінгу персоналу;
  • - ротаційного менеджменту і програми обміну;
  • - організації оплати праці.

Обговорення вказаних питань дозволило впевнитися, що наукові і практичні дослідження в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова йдуть в рамках провідної європейської практики.

42947448 1985201341544387 4821016582631194624 n

запрошення дл аб

Детальніше про ВСТУП


Кафедра вітає з успішним передзахистом кандидатської дисертації Дріль Наталію Валеріївну

 32 1 32 2

Бажаємо успішного завершення і подання до Вченої Ради! #economist_beketov


Кафедра вітає колегу Гайденко Сергія Миколайовича, з атестацією дистанційного курсу ''Організація і методика економічного аналізу'' #economist_beketov

 33


 

V Міжнародна науково-практична конференція «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі»

31 14-26.05.2017 року Кафедра Економіки підприємств, бізнес - адміністрування і регіонального розвитку провела V Міжнародну науково-практичну конференцію «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі»

Організатори і співорганізатори:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ, ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ, FACULTY OF ECONOMICS VŠB-TECHNICAL UNIVERSITY OF OSTRAVA, DEPARTMENT OF ECONOMICS AND BUSINESS UNIVERSITY OF PAVIA, DEPARTMENT OF ECONOMICS INSUBRIA UNIVERSITY, ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР НАН і МОН УКРАЇНИ, ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, М.БАКУ, АЗЕРБАЙДЖАН, ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Встреча с выпускниками-экономистами

30 1Встреча с выпускниками-экономистами разных лет ( в основном - экономика строительного предприятия). Традиции, преемственность поколений, ощущение, что только выпустились. Активные, молодые, вдохновлённые! Сколько историй связано со студенческими годами! Спасибо Светличная Татьяна за организацию! И, конечно, молодой и жизнерадостный Евгений Николаевич Кайлюк, которому исполнилось 80! #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 


20 мая пройдет открытый мастер-класс для абитуриентов

#economist_beketov#хнугх#хнумг

   20 мая  в ауд. 420 цк на кафедре Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития в рамках профориентационной работы пройдет очередная встреча с абитуриентами. Преподаватель кафедры канд. экон. наук Владимирова Мария Сергеевна познакомит ребят с особенностями поступления в ХНУГХ им. А.Н. Бекетова на экономические специальности, а также проведет мастер-класс на тему: «Семейная экономика». Старшеклассники смогут узнать об особенностях обучения, направлениях подготовки, а также задать интересующие их вопросы.

Приглашаем всех желающих!!!

Вопросы по тел. 066-91-30-373


28 111 травня в Університеті відбулось робоче засідання керівництва та представників Старосалтівської об’єднаної територіальної громади Вовчанського району

11 травня в Університеті відбулось робоче засідання керівництва та представників Старосалтівської об’єднаної територіальної громади Вовчанського району із проректором з наукової роботи проф. Сухонос М.К., директором Центру регіонального розвитку проф. Димченко О.В., проф. Мамоновим К.А., проф. Шипуліним В.Д., доц. Єсіною В.О.

В ході засідання було обговорено напрямки подальшої співпраці та розробки інвестиційних проектів з метою отримання фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


29 3Колектив кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає завідуючу кафедри, д.е.н., професора Димченко Олену Володимирівну з отриманням нагороди за заслуги перед Українським народом від голови Верховної Ради України А.Парубій та бажає творчої наснаги і реалізації подальших цілей
29 1

22 14 травня 2017р. викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку в рамках профорієнтаційної роботи відвідали  Мерефянську ЗОШ № 6

З перевагами навчання в ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, студентськім життям, перспективами участі у міжнародних проектах учнів старших класів ознайомила доцент кафедри, к.е.н. Соболєва Ганна Григорівна. Практичне заняття Школи бізнес-початківця на тему «Бізнес – з чого починати?» провела ст.викладач Славута Олена Іванівна. Також було підписано двосторонній договір про подальшу співпрацю та нагороджено директора Мерефянської ЗОШ № 6 подякою за якісну підготовку випускників: Гарагати Таїсії та Волобуєвої Вікторії, які успішно зараз навчаються на 1 курсі факультету Економіки і підприємництва.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Весной 2017 года опубликован последний труд  д.т.н., профессора Торкатюка Владимира Ивановича

25Монография под названием: "Банкрутство підприємств будівельної галузі України: стан, проблеми і шляхи їх вирішення". Общий объем работы составляет 723 страницы, рассмотрены системы и методы формирования управленческих решений по эффективному функционированию коммерческих предприятий строительной отрасли на основе процессного подхода в соединении с внедрением системы стратегического управления и с использованием инструментального программного окружения ARIS.
Были исследованы вопросы невозможности правового регулирования банкротства коммерческих предприятий строительной отрасли в историческом,теоретическом и практическом аспектах.Особенное внимание уделено банкротству отдельных должников в строительстве,а так же коммерческих банков,которые финансируют строительство. Очерчено правовое регулирование банкротства в зарубежных странах (Англия, Германия, Россия, США, Франция). Проанализированы возможности уменьшения неплатежеспособности строительных предприятий путём диверсификации их производственной деятельности методом контролинга.
Моногафия предназначена для преподавателей,аспирантов и студентов строительных,юридических и экономических высших учебных заведений и факультетов университетов,судей хозяйственных судов,арбитражных руководителей, юристов,экономистов и всех,кто причастен к строительству экономической и правовых отраслей.
Соавторами монографии являются 4 доктора наук,такие как: Бабаев В.М., Шутенко Л.Н., Дымченко Е.В., Жихорь Е.Б.
Последний труд д.э.н.,проф.Торкатюка В.И. является ценной научной работой, как и сотни бесценных работ автора за его долгую научную деятельность.


Третя Національна (не)конференція EdCampUkraine – 2017 для шкільних педагогів України

23 129-30 квітня, відбулась Третя Національна (не)конференція EdCampUkraine – 2017 для шкільних педагогів України, Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, відзначила Подякою – Железнякову Ірину Леонідівну , викладача кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, за вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти і науки, ініціативу та наполегливість у розбудові вчительських спільнот.

В (не) конференції взяли участь 650 педагогів з усієї України, зарубіжні експерти в сфері освіти з 20 країн світу і самі учасники.

Головна мета (не) конференції протягом двох днів обговорити сучасні тенденції в педагогіці, поділитися новими ідеями і прогресивними підходами викладання. Також проведення відкритих уроків.

Заходи пройшли за підтримки дружини Президента України Марини Порошенко, Міністерства освіти і науки України, ХОДА.

Міністр освіти – Лілія Гриневич побажала, натхнення і бажання йти вперед.

Голова ХОДА – Юлія Світлична привітала учасників (не) конференції і побажала всім креативних ідей і плідної роботи.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


27 1В Університеті архітектури, будівництва і геодезії (м. Софія) к.е.н., асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Рудаченко О. О. зустрілася з деканом факультету Будівництва, керівником кафедри економіки будівництва проф., д-р Фантіною Раігеловою.

На зустрічі були обговорені подальші перспективні шляхи співпраці між Університетами та кафедрами, що відкриває нові можливості в наукових дослідженнях для студентів, аспірантів та викладачів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

Також викладач Рудаченко О.О. пройшла стажування за темою "Сучасні методи та моделі формування економічних відносин мегаполісу" #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


26Лекция-встреча для абитуриентов #economist_beketov#хнугх#хнумг

   29 апреля на кафедре прошла очередная встреча с абитуриентами. Преподаватели кафедры доц. Титяев В.В. и Коюда А.П. познакомили ребят с особенностями поступления в ХНУГХ им. А.Н. Бекетова на экономические специальности. Старшеклассники смогли узнать об особенностях обучения, направлениях подготовки, а также задать интересующие их вопросы.
   Затем доц. кафедры Титяевым В.В. была прочитана лекция на тему: «Маркетинговая концепция управления предприятием. Использование традиционного маркетинга в цифровой экономике».
    Абитуриенты остались довольны и явно определились с выбором специальности.


24 128 апреля 2017 года преподаватели кафедры посетили общеобразовательную школу №100 имени А.С.Макаренко

28 апреля 2017 года преподаватели кафедры ЭПБА и РР к.э.н., Воронина О.С. и ассистент Кухтин Е.В. посетили общеобразовательную школу №100 имени А.С. Макаренко с профориентационной работой для учащихся старших классов. Школьников ознакомили с экономическими специальностями, рассказали о новых правилах вступительной кампании 2017 года.

 

 


 21 1Ежегодная студенческая конференция - добрая традиция нашей кафедры

Мы всегда открываем новые имена, находим докладчика для приза зрительских симпатий за самое яркое выступление и конечно, внимательно и серьезно относимся к идеям и предложениям студентов. Сегодня было отличное секционное заседание - интересные доклады и живой диалог. Спасибо участникам и их научным руководителям, преподавателям кафедры, а также научному студенческому активу #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


20 1Вітаємо студентів 4 курсу з успішною здачею

Комплексного державного бакалаврського іспиту за фахом.

Бажаємо вам творчої наснаги, удачі в рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Сподіваємося на наше подальше плідне співробітництво і можливість привітати вас ще з безліччю прийдешніх перемог!

 

 


Лекция профессора Мельника Леонида Григорьевичана тему «Третья и четвертая промышленная революция.

Перспективы Украины».

19 1   19 апреля, в Университете, по приглашению зав. Кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, профессора, доктора экономических наук, Дымченко Елены Владимировны, состоялась встреча с профессором Сумского государственного университета, доктором экономических наук Мельник Леонидом Григорьевичем. В рамках проекта «Жан Моне», Леонид Григорьевич прочитал лекцию, познакомив аудиторию с уникальными процессами, происходящими в современном обществе от «ковбойской экономики» до «экономики космонавтов». Объяснил суть процесса от невозобновляемых ресурсов к возобновляемым, от разорванных циклов к замкнутым, растущего материального метаболизма к постоянному. Уделил большое внимание «зеленой экономике», которая на сегодняшний день стала играть весомую роль в жизни человечества. Отметил ключевые принципы ноосферы по Вернадскому, обратил наше внимание на сущность основы формирования систем. Более детально рассмотрели принципы третьей промышленной революции: формирование умной энергосистемы, электрификация транспорта, эффективное аккумулирование энергии и многое другое. А также уделил внимание развитию триалектики. Лекция вызвала большой интерес, как у преподавателей так и у студентов. Надеемся на продолжение плодотворного сотрудничества.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» відбувся на базі ДНВЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» 5-7 квітня 2017 року: Троненко Марину Ігорівну (диплом II ступеня), Шевченко Валерію Миколаївну (грамота за 4 місце) та наукового керівника переможців – доктора економічних наук, професора Жихор Олену Борисівну!

Дякуємо за Вашу плідну працю!!!

Бажаємо Вам натхнення та це більших здобутків у майбутньому!!!

ДЕТАЛЬНІШЕ...


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

17 1ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченко 4-6 квітня 2017 року: Тимошенко Таїсію В’ячеславівну (диплом II ступеня), Маньковську Юлію Олександрівну (диплом III ступеня) та наукового керівника переможців – доктора економічних наук, професора Жихор Олену Борисівну!

Дякуємо за Вашу плідну працю!!!

Бажаємо Вам натхнення та це більших здобутків у майбутньому!!!

ДЕТАЛЬНІШЕ...


УВАГА!!! Відеоконференція!!!

Шановні колеги учнівська молодь 9-11 класів!

05 квітня 2017 року з 14.00 до 15.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків,вул. Революції, 12, Конференц-зал № 2) випускаюча кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку проводить відео-конференцію за темою:

«Реалізуй максимум можливостей та почни власний бізнес разом з нами».

До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів,лідери учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області , слухачі шкіл розвитку університету.

Для бажаючих прийняти участь в конференції онлайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова за посиланням на сайті університету http//www.kname.edu.ua/index.php (нижній лівий кут).

Реєстрація учасників конференції розпочнеться 05.04.2017 о 14.00 годині (інструкція для реєстрації та участі у відео конференції додається на сайті у самому посиланні).

Модератор - Вороніна Ольга Сергіївна,

тел. 095-915-23-45, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Бездітко О.С. та Кошелевич К.В. Науковий керівник – д.е.н., проф. Димченко О.В.

16 1   31 березня 2017 року на базіДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» було проведено ІIтур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Економіка та управління підприємствами". В якому приймали участь автори найкращої з наукових робіт за рішенням галузевої конкурсної комісіїстудентка 3 курсу Бездітко Олена Сергіївна та студентка 5 курсу Кошелевич Кристина Віталіївна кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку». Під часучасті у підсумковій науково-практичній конференції, студентами була зроблена наукова доповідь і в процесі дискусії успішно захищено результати наукових досліджень. Присутні на засіданні члени журі, до складу якого увійшли провідні вчені зівсієї України, оцінили наукову роботу на дуже високому рівні. В результаті чого Бездітко Олену та Кошелевич Кристину було оголошено переможцями та вручено їм дипломи II ступеню за наукову роботу під назвою «Підвищення ефективності діяльності підприємств ЖКГ у контексті попередження кризового стану (на прикладі КП «Харківводоканал»)», науковий керівник – д.е.н., проф. Димченко Олена Володимирівна.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» Романовську Анну Сергіївну та Картушу Ганну Сергіївну

15 1   Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», яка відбулася на базі ДНВЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» 29-31 березня 2017 року: Романовську Анну Сергіївну (диплом I ступеня), Картушу Ганну Сергіївну (диплом III ступеня) та наукового керівника переможців – доктора економічних наук, професора Жихор Олену Борисівну!

Дякуємо за Вашу плідну працю!!!

Бажаємо Вам натхнення та це більших здобутків у майбутньому!!!

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Встреча выпускников 1997 года факультета экономики и предпринимательства

14 1В субботу, 25 марта прошла встреча выпускников 1997 года факультета экономики и предпринимательства, организованная кафедрой экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, заведующая которой, Дымченко Е.В., была в их числе. Выпускники, приехавшие со всех уголков Украины, посетили лабораторию бизнес-администрирования, спортивный комплекс, в строительстве которого принимали непосредственное участие, сфотографировались возле памятника Бекетову А.Н., встретились с Костюком В.О., Кайлюком Е.Н. Обменялись воспоминаниями, планами на будущее и пожелали родной Alma mater дальнейшего процветания!

ДЕТАЛЬНІШЕ...


26 марта 2017 года студенты кафедры приняли участие в субботнике

26 марта 2017 года студенты кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития приняли активное участие в субботнике по уборке парка Горького! #economist_beketov 

13 1

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Заключительная встреча с учителями города и области по повышению квалификации

12 324 марта 2017 года старшем преподавателем кафедры ЭПБА и РР Славутой Е.И., совместно с сотрудниками "Отдела по международной деятельности", был проведен тренинг на тему : "Эффективные методы обучения предпринимательству", для учителей городских и областных школ. В процессе обучения была возможность раскрыть свои бизес-возможности, получить навыки тестирования учащихся на предмет предпринимательской направленности личности и возможность принять участие в тренинг-процессе. Надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество в будущем учебном году и благодарим всех участников повышения квалификации за интерес, активное участие и хорошее настроение в процессе обучения#economist_beketov

 ДЕТАЛЬНІШЕ...


11 122 марта 2017 года преподаватели кафедры посетили Коротычанский лицей Харьковской области

Весна - период подготовки к летней приёмной кампании! Преподаватели кафедры активно посещают школы города и области. 22 марта 2017 года к.э.н., ассистент Рудаченко О.А. и ассистент Кухтин К.В. и студентка 1 курса Дядюра А. посетили Коротычанский лицей Харьковской области. Преподаватели пригласили учащихся выпускных классов посетить предстоящий День открытых дверей Университета, ознакомили с экономическими специальностями, рассказали о новых правилах вступительной кампании 2017 года.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Повышение квалификации учителей экономики на базе кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития

1022 марта 2017 года состоялась первая встреча учителей с различных школ города Харькова и области с экономическим уклоном с целью повышения квалификации. Встреча организована и проведена директором Центра международной деятельности и образования, к.э.н., доц., Бибик Н. В. Тема занятия - "Предпринимательство".

Учителя были ознакомлены с презентацией кафедры, структурой университета, имели возможность не формального общения с преподавателями в процессе кофе-брейка. Итогом встречи был обмен контактными данными для тесного сотрудничества с экономическими классами, учащимися школ города и области, приглашение к совместной деятельности по работам МАН, районных и областных олимпиадах.

Всем учителям был роздан рекламный материал с приглашением своих учеников на предстоящий День открытых дверей и буклеты кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития. Тёплая дружественная атмосфера принимающей стороны, новые знания в области экономической науки дают надежду на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


22 березня 2017 р. викладачі кафедри відвідали Дергачівську гімназію №3

9 1На сьогоднішній день профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною діяльності університету. У зв’язку з цим 22 березня 2017 р. викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Коюда О.П. та Рудаченко О.О. разом зі студенткою 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Смолянінова К. відвідали Дергачівську гімназію № 3.

Представники університету мали можливість поспілкуватися з учнями старших класів, ознайомити їх зі студентським життям Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, можливостями участі в Міжнародних програмах та проектах від Центру Міжнародної діяльності та освіти, підприємницькою діяльністю, в рамках роботи Бізнес-інкубатору, навчальним процесом Університету та студентським дозвіллям.

Завершальним етапом зустрічі було підписання двостороннього договору про подальшу співпрацю та нагородження директора Гімназії подякою за якісну підготовку випускників.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


20 березня 2017 року відбулося робоче засідання

Центру регіонального розвитку

8 1В засіданні прийняли участь Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, Віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіна Л. П., начальник відділу міжнародних та міжрегіональних зв’язків, моніторингу проектів і програм Камаса М. В., секретар Центру розвитку громад органів місцевого самоврядування Харківської області, радник Президента Асоціації з фінансових і бюджетних питань Пронькіна Г. С., директор Центру регіонального розвитку Димченко О. В., заступники директора ЦРР Єсіна В. О. та Карпалюк І. Т., експерт Бібік Н. В. та спеціаліст Рудаченко О. О.

Основними питаннями, які розглядалися на робочому засіданні були затвердження звіту за 2015-2016 р.р. та планування подальшої діяльності Центру регіонального розвитку. Обговорення та звітування проходило у жвавій дискусійній співбесіді, що дало змогу визначити подальші направлення спільної роботи Центру регіонального розвитку та Асоціації органів місцевого самоврядування.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Проведення дня спеціальності для школярів випускних класів

7 1Кафедра ЕПБА та РР знову приймала майбутніх абітурієнтів. Викладачі провели цікавий «День спеціальності» і ознайомили школярів з нововведеннями вступної компанії 2017 року, розповіли про нові міжнародні можливості навчання, а також провели не формальну бесіду за чаюванням з проблем, які турбують учнівську молодь з вибору майбутньої професії. 11 березня 2017 року 20 школярів, спрямованих на вступ на економічні спеціальності прослухали тренінг на тему:"Стратегічне мислення".

Кафедра висловлює вдячність викладачам за якісну профорієнтаційну роботу, які прийняли участь у заході: к.е.н., доц. Бібік Н.В., к.е.н, доц. Бурак О.М., асистентам кафедри Кухтін К.В., Покуца І.В., Дріль Н.В., а також нашій студентці Коротєєвій Ганні за яскраву презентацію про навчання в Чехії, та залучення школярів до міжнародних проектів Університету #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Візит представника Групи підтримки України в Єврокомісії та Голови Харківськї обласної ради до Університету

6 107 березня 2017 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідали представник Групи підтримки України в Єврокомісії Бенедикт Херрманн та Голова Харківськї обласної ради Чернов Сергій Іванович.

В рамках візиту пан Бенедикт Херрманн прочитав лекцію для студентів, викладачів та гостей Університету на тему «Децентралізація в Україні: досвід для Європи?» 

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов також долучився до обговорення тем, яким була присвячена лекція. З позиції власних соціологічних досліджень Бенедикт Херрманн розповів про своє бачення розвитку та впровадження реформи децентралізації в Україні, європейський досвід реформи, а також дав конкретні поради територіальним громадам щодо їх діяльності.

«Два роки тому в Верховна Рада України прийняла закон про об’єднання громад і тоді ніхто не міг подумати, що за такий короткий термін об’єднаються 20% громад від передбачуваної кількості. Децентралізація в Україні йде дуже швидким темпом, це означає, що народ готовий розуміє необхідність проведення реформи та готовий брати ініціативу в свої руки» - сказав Бенедікт Херрманн.

По завершенню лекції гості обговорили можливі напрямки співпраці із завідувачкою кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку, директоркою центру регіонального розвитку, д.е.н., проф.. Димченко О.В. та експертами центру к.е.н., доц.. Єсіною В.О. та к.е.н., доц.. Бібік Н.В.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Зустріч-звіт зі студенткою 5 курсу Ганною Коротеевою

5 3

 

     В рамках засідання кафедри, відбулась зустріч-звіт зі студенткою 5 курсу, Ганна Коротеева, учасницею «Академічної програми мобільності Erasmus+». Ганна ознайомила членів кафедри з особливостями навчання в Остравському університеті (Чехія).Презентувала процес навчання з різних його сторін.Та виразила велику вдячність кафедрі за підтримку в навчальному процесі і ті навички, які вона отримала в рідних стінах університету.#economist_beketov

 

 

 


Torkatyk 2 m

 

 

З глибоким сумом повідомляємо про смерть на 79 році життя доктора технічних наук, професора Торкатюка Володимира Івановича. Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким. Світла пам'ять про Володимира Івановича назавжди залишиться в наших серцях ...

 

 


Поздравляет нашего студента Никиту Вячеславовича Склярова

с победой в международном гранте

4    Преподавательский коллектив кафедры "Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития" и группа ЭПГХ2015-1, искринние поздравляет нашего студента и одногрупника Никиту Вячеславовича Склярова с победой в международном гранте по программе "Эрасмус+", и поездкой на стажировку в Турцию на один семестр обучения. Желаем тебе успешно пройти иностранную учебную практику и вернутся в наш университет с багажем бесценного опыта! Верим, что эта поездка откроет для тебя новые возможности как в учебе, так и в жизни!
   Также, выражаем благодарность нашему международному отделу ХНУГХ им.О.Н.Бекетова.

 


Міжнародна діяльність кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

3 1Пів року міжнародної програмі «академічної мобільності Erasmus+» пролетіли дуже швидко. Було море позитивних емоцій починаючи від нових друзів, подорожей та нових викладачів, закінчуючи останнім етапом програми - екзаменами.

Як і завжди екзамени почалися раптово, але це нас не лякало, хоч і було трохи складно навчатись, бо все ж таки предмети на іноземній мові, але ми готувались групами та дуже старанно. Та ось всі екзамени і програма підійшла до кінця, час повертатися до рідного університету та кафедри. Це був незрівнянний та дуже корисний життєвий досвід, який запам'ятається на все життя!

Щиро дякую кафедрі «Економіки підприемсв, бізнес адміністрування та регіонального розвитку» за надання цієї чудової можливості прийняти частину закордонного досвіду!

студентка 3 курсу, групи ЕП 2014-1 Альбіна Пащенко.

Кафедра вітає наших прекрасних студенток Пащенко Альбіну, студентку 3 курсу, Коротєєву Ганну, студентку 5 курсу і Овчарову Юлію, випускницю, магістра, з успішним закінченням навчання в Островському університеті (Чехія) за програмою «академічної мобільності Erasmus +». Дякуємо керівнику групи, ст. викладачу кафедри Панової О.Д.

Дорогі дівчата,не зупиняйтеся, вчіться і передавайте досвід! #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Стартовали занятия школы развития "Юный предприниматель"

2 1   2 февраля 2017 г. состоялась встреча учащихся 11-х классов общеобразовательной школы № 36 с преподавателями кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, которые провели урок школы развития "Юного предпринимателя" на тему "8 инструментов для создания бизнеса".

   Ребята проявили свои знания в области финансов, маркетинга и активно приняли участие в интерактивных играх! Мы благодарим администрацию школы в лице директора к.п.н, доцента, учителя-методиста Рычкову Ларису Владимировну и заместителя директора по учебно-воспитательной работе Зарянскую-Василенко Татьяну Ивановну. 

     Встречу готовили д.э.н., проф. Жихорь Е.Б.,к.э.н, Владимирова М.С. и Железнякова И.Л. #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Наши студенты-наша гордость!

    Поздравляем с успешной защитой магистерской дипломной работы, выпускницу Овчарову Юлию и руководителя доцента, к.э.н Бурак Елену Николаевну! Тема дипломной работы : Strategic change management at an enterprise. Желаем дальнейших успешных проектов и разработок! #economist_beketov 

 

1 1   1 2


Дымченко1


нг


dumchenko 4Вітаємо Димченко Олену Володимирівну з обранням академіком Академії наук вищої освіти України

Академія наук вищої освіти України на своїх Загальних зборах 17 грудня 2016 року обрала завідуючу кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, професора Димченко Олену Володимирівну академіком Академії наук вищої освіти України.

Колектив кафедри щиро вітає Димченко Олену Володимирівну з цим високим обранням та зичить творчого натхнення в роботі, благополуччя та подальших успіхів!


15-16 грудня в Університеті відбулась Друга науково–історична конференція «Спадщина університету: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість».

31 1Факультет Економіки та підприємництва представляла наша кафедра, викладачі якої: проф. Димченко О. В., проф. Бубенко П. Т. та ст.викл. Володимирова М. С. – провели дослідження наукової діяльності засновника та першого директора Всеукраїнського технікуму комунального господарства проф. Маркова О.П.(1886-1972 рр.). З доповіддю на пленарному засіданні конференції виступила ст.викл. Славута О.І.

Діяльність Олександра Прокоповича протягом усього життя, навіть під час вимушеної еміграції, була тісно пов’язана із проблемними питаннями місцевого самоврядування, міського господарства і землеустрою. Він був упорядником журналу «Коммунальное хозяйство на Украине», автором видань «К вопросу о контроле в городских управлениях»(1913р.), «Местные финансы»(1918р.) та ін.

Олександр Прокопович був не тільки науковцем, але й патріотом своєї батьківщини: і коли опублікував в 1934р. у емігрантському журналі статтю про голод, який був спровокований більшовиками в СРСР, і коли став учасником Франзуського Опору під час Другої світової війни, і коли був засуджений на 25 років ув’язнення після повернення в СРСР у 1950р. Його життя гідне пам’яті і вшановування.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Вітаємо Бурак Олену Миколаївну з Подякою від Харківської обласної ради

30

 

9 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відзначив Подякою - Бурак Олену Миколаївну, доцента кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально - економічний розвиток регіону та.

Колектив кафедри приєднується до привітань і бажає подальших творчих успіхів! #economist_beketov

 

 


Стажування викладача кафедри ЕПБАтаРР Славути О.І. в Празькому інституті підвищення кваліфікації

29 1Старший викладач кафедри ЕПБАтаРР Славута Олена Іванівна пройшла наукове стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Публікаційна та проектна діяльність у країнах Євросоюзу: від теорії до практики» (20.11-27.11.2016р.). У програмі стажування взяли участь понад 100 науковців з провідних ВНЗ України.

Стажування проводили викладачі Кембриджського університету (University of Cambridge; Великобританія), Карлового університету в Празі (Univerzita Karlova v Praze; Чеська Республіка) та Вроцлавського університету (University of Wroclaw; Республіка Польща).

Учасники стажування також прийняли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти».

29 2    29 3


Деловая игра-конкурс «СТАРТАП С НУЛЯ: ФОРМИРОВАНИЕ ЛУЧШИХ БИЗНЕС-МОДЕЛЕЙ»

2815.12.16 г. между двумя командами магистров гр. М ЭиОБ-2016-1 прошла деловая игра-конкурс «СТАРТАП С НУЛЯ: ФОРМИРОВАНИЕ ЛУЧШИХ БИЗНЕС-МОДЕЛЕЙ». В рамках интеллектуального соревнования магистрами были представлены презентации бизнес-моделей. В бизнес-моделях были представлены три составляющие: маркетинговые планы, финансовые бизнес-планы, а также ключевые бизнес-процессы стартапов.

Деловая игра как форма подготовки магистра позволяет максимально привить студентам навыки практической работы в бизнесе. На сегодняшний день работодатель от начала стремится получить от молодых специалистов реальные проекты, максимально приближенные к современным условиям развития экономики.

Поздравляем магистров гр. М ЭиОБ-2016-1 с успешной презентацией интересных проектов! Умницы!

#economist_beketov #хнугх


Поздравляем наших дорогих заочников с успешной защитой бакалаврской работы!

Желаем удачи всем студентам! #economist_beketov

27  27 2


Закрытие BUSINESS WEEK – Кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития!

26 1

 

Спасибо всем, за активное участие и за огромное количество положительных эмоций! Экономика предприятий, бизнес-администрирования – Мы молодцы! Мы сила!

Неделя была насыщенной и очень полезной! Каждый день для нас был особенным и мы надеемся, что каждый из вас для себя смог найти то, что ему было интересно и нужно!

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Приглашаем всех на закрытие недели специальности Business Week

будем поздравлять победителей ;)

5 day


В рамках проведения недели экономики "Business week" #economist_beketov побывали на экскурсии во Французском бульваре

3 4 3 5


Пятый день недели специальности Business Week - Экскурсии

График и экскурсии на 1 декабря.
12.00 - Экскурсия "Солнечные батареи и Световая лаборатория" - сбор у кафедры в 11.55
14.00 - Экскурсия "Французский бульвар" - сбор в 14.00 на первом этаже возле зеркал у входа
Экскурсия "Харьков Палас" - отменена гостиницей.


Четвертый день недели специальности Business Week - Игры

3 6Четвертый день празднования недели экономики «Business week» запомнился студентам кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития просмотром кинофильмов и деловыми бизнес-играми.

Появлении экономики, как науки, экономические работы известных отечественных и зарубежных экономистов – должен знать каждый экономист! В рамках празднования недели экономики «Business week» студентам кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития профессорско-преподавательский состав подготовил киносеанс на экономическую тематику.

Для развития у студентов навыков стратегического мышления, командообразования, предпринимательских способностей и знания рыночных методов хозяйствования студенческой бизнес-ассоциацией было проведено ряд деловых игр со студентами различных курсов.

БОЛЬШЕ ФОТО ТУТ


 

4 day


Третий день недели специальности Business Week - Бизнес-тренинги

3 229 ноября 2016 г. в рамках проведения недели экономики «Business week» были проведены ряд современных актуальных тренингов от известных спикеров, для студентов кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, а так же всех желающих гостей.

Открыл день тренингов директор по работе с персоналом компании «Фрэшлайн» Анжелика Лысенко на тему: «Составление резюме, правила интервьюирования».

Вторым спикером тренинга, при поддержке Бизнес-инкубатора, была Алена Котляр – соучредитель консалтинговой компании Factory of System, основатель и руководитель ателье по производству аксессуаров "Be Different», Solutions (FSS), сертифицированный консультант по продвижению товаров в Fasebook на тему: «Fasebook для продвижения бизнеса: топовые фишки».
Юлия Салдаева продолжила день тренингов увлекательным спичем «Имидж в бизнесе», тема являлась очень актуальной для молодых специалистов и вызвала оживлённую дискуссию.

Для студентов-экономистов, которые углубленно изучают право, были приглашены профессиональные практикующие юристы, представители Юридической компании «Крокконсульт». Темой доклада была: «Права и обязанности наёмного работника и их защита».

Приятным и информативным для учащихся выпускных курсов было знакомство с бизнес-центром AlInBev, представителем которого был Даниил Хоменко с тренингом на тему: «Все пути открыты! Выбери свой».

Завершающим аккордом дня тренингов было знакомство с юмористическим направлением в бизнесе «Stand Up как бизнес», спикер Артём Кобзан.

Кафедра экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, выражает огромную благодарность всем спикерам: Анжелике Лысенко, Алене Котляр, Юлии Салдаевой, Ольховскому Стефану Борисовичу, Даниилу Хоменко и Артёму Кобзану.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


3 day


Второй день недели специальности Business Week - Круглый стол

2 5528 ноября 2016 г. состоялось торжественное открытие недели специальности кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития «Buisness week», которое проводилось в формате круглого стола для студентов, гостей и преподавателей.

Студенты представляли свои достижения в международной, научной, а так же в бизнес-сфере, основные виды направлений работы и досуга Бизнес-инкубатор и Бизнес-ассоциацию. Успешные студенты, выпускники специальности были представлены в режиме он-лайн включения, рассказали о правильном выборе ими будущей профессии, дали рекомендации студентам по достижению высот карьерной лестницы.

Гостями праздника был ректор Харьковского национального университета городского хозяйства имени А. Н. Бекетова, доктор наук с государственного управления, профессор Бабаев В.Н., который поделился со студентами личным опытом достижения поставленных карьерных целей. Профессор кафедры ЭПБА и РР, заместитель Харьковского городского головы - директор Департамента бюджета и финансов городского совета, Член исполнительного комитета Харьковского городского совета Таукешева Т. Д. дала необходимый опыт будущему поколению идти твёрдо к поставленным целям и достигать их.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Открытие недели специальности Business Week!

1-ый день Presentation -Презентация кафедры и знакомство с абитуриентами

1

Первый день прошёл под названием «Presentation» и был проведен в праздничной атмосфере с интеллектуальными экономическими играми, для школьной молодёжи города, области, а так же учащихся техникумов.
Мероприятие состояло из нескольких этапов знакомства абитуриентов с Университетом, а так же с профессорско-преподавательским составом кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития в целом.

О студенческой жизни и преимуществах обучения ознакомили студентов Дымченко Е. В., д. э. н., профессор, заведующая кафедрой экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития и доцент кафедры Величко В. В. Так же в этот день гостям рассказали о международных практиках и стажировках – Бибик Н.В., директор Центра Международной деятельности и образования, о «Вступительной кампании-2017» – доцент кафедры ЭПБА и РР Светличная Т. И., о возможностях дальнейшего трудоустройства и карьерного роста – успешные выпускники кафедры: Бугаев М., менеджер международной компании «Philip Morris International» и Корнева М., владелица Свадебного салона «Соната».

Закончилось мероприятие увлекательной экскурсией по университету, посещением библиотеки, всех корпусов, а так же спортивного комплекса, что произвело яркое впечатление на школьную молодёжь и их учителей.

БОЛЬШЕ ФОТО ТУТ


0001


Відкрита лекція доцента кафедри, к.е.н. Величко В.В.

25 1

 

21 жовтня відбулась відкрита лекція доцента кафедри ЕПБА та РР, к.е.н. Величко В.В. на тему: "Бюджетування діяльності підприємства", для магістрів денної форми навчання.

Лекція мала актуальну тему та була високо оцінена співробітником відділу моніторингу якості учбового процесу університету.

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Во всем мире ежегодно отмечается день науки за мир и развитие, учреждённый ЮНЕСКО в 2001 году. В Харькове праздновали Всемирный день науки 10-12 ноября под лозунгом "Наука-это интересно"

24 1Его основной целью являлась популяризация современных научных достижений. Формат праздника был наполнен разнообразной наглядной и интерактивной программой, которая с помощью экспериментов, научных шоу, квестов, экскурсий и лекций вовлекла гостей в мир науки.

В рамках праздника состоялся квест «Поиски сокровищ науки», в котором приняли участие 10 команд молодых ученых и студентовиз… ВУЗовгорода.

Команду «Бекетовцев» отметили, одной из самых ярких, сильных и слаженных команд, которая финишировала в тройке лидеров. Мы желаем нашей команде успехов и будущих побед!!! Хотим отметить команду студентов кафедры Экономики предприятий бизнес-администрирования и регионального развития, за активность и смелость, которую девчонки проявили во время игры!

ДЕТАЛЬНІШЕ...


14 листопада відбулось виїзне заняття школи Юного бізнес-початківця, відкритої на базі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

23 1

 

Активну участь у занятті приняли учні старших класів ХЗОШ № 97. Заняття на тему «Основи підприємницької діяльності» провели викладачі кафедри ЕПБАтаРР доц. Соболєва А.Г. та ст.викладач Славута О.І.

Учасники разом з викладачами виявили особистісні характеристики, необхідні для досягнення підприємницького успіху, визначили власний стиль навчання і перспективи професійної реалізації, успішно розв’язали запропоновану ситуаційну задачу та проявили інтерес до участі в профорієнтаційних заходах ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Участь професора кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Жихор Олени Борисівни у «Cashless Ukraine Summit»

22 19 листопада 2016 рокупрофесор кафедри ЕПБАРР Жихор Олена Борисівна прийняла участь у CashlessUkraineSummit (м. Київ), який організувала компанія Visa.

Мета CashlessUkraineSummit – зібрати разом впливових українських та міжнародних лідерів думки, бізнесменів, молодь, вчених та представників засобів масової інформації для обговорення інноваційних трендів у галузі електронних платежів, а також пріоритетів фінансової грамотності для розбудови безготівкового суспільства в Україні.

За результатами участі у Саміті, було проведено переговори щодо співпраці кафедри ЕПБАРР ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з партнерами компанії Visa, а саме представниками USAID в Україні щодо видання наукової літератури.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Перемога Вагіфа Аскерова!

21 1

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, вітає студента 3 курсу, групи ЕП 2014-1, Аскерова Вагіфа.

Наш дорогий Вагіф Аскеров досвідчений боєць, взяв участь и переміг у бою Файт Найт Леомакс. Місто Запоріжжя, бій у вазі 65 кг

#economist_beketov#хнумг

 

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Вітаємо випускників курсу "Організація та управління діяльністю об'єднань співвласників багатоквартирних будинків"

19 1    Випускники курсу "Організація та управління діяльністю об'єднань співвласників багатоквартирних будинків" дякують Харківському національному університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Департаменту житлового господарства, за надану можливість вивчати курс і отримати колосальний досвід. Окрема подяка Директору Центру підвищення кваліфікації, доцентові кафедри "Економіки підприємств, бізнес-адміністрюваннях і регіонального розвитку" Прасол Валентині Михайлівні

#economist_beketov#хнумг

ДЕТАЛЬНІШЕ...


VII Міжнародний тиждень в Остравському технічному університеті (Чеська Республіка) за участю кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

18 1Минулий тиждень означився визначною подією на економічному факультеті Остравського технічного університету (Чеська Республіка). Вже сьомий рік поспіль Міжнародний тиждень збирає широке коло представників міжнародної академічної спільноти. Цього разу Міжнародний тиждень відвідали викладачі та науковці з Німеччини, Італії, Франції, Великобританії, Польщі, Румунії, Данії, Чорногорії, Японії, Казахстану та України.

Старший викладач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Панова Олена Дмитрівна взяла участь у роботі Міжнародного тижня і в рамках організованих заходів презентувала Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова міжнародній академічній спільноті, провела лекцію «Неприбутковий сектор в Україні» для студентів економічного факультету Остравського технічного університету, а також мала можливість відвідати лекції колег з інших країн.

Міжнародний тиждень відбувся у доброзичливій атмосфері: щоденні події заходу активно сприяли жвавому обговоренню можливостей міжнародної співпраці між вишами. #economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Вітаємо команду "Економіст-бекетовець" яка посіла четверте призове місце серед п'ятнадцяти команд на 2 міському турнірі економістів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

17 1

 

22 жовтня 2016 року відбувся 2 міський турнір економістів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, в якому взяли участь 15 команд з різних ВНЗ міста Харкова. ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представляла команда магістрів 5 курсу спеціальності "Економіка і організація бізнесу": Гребенець Катерина, Склярова Ірина, Моря Ганна і Кошелевич Христина. Команду "Економіст-бекетовець" до участі в міському турнірі підготували викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку: к. е. н., доцент Бурак Олена Миколаївна і асистент Покуца Ілля Володимирович. Студенти підготували актуальні доповіді за темами турніру і гідно представили свої дослідження в заданих економічних напрямках, а також виявили себе в ролі рецензентів і опонентів команд-конкурентів, що було відзначено членами журі та високими балами при проходженні двох конкурсних турів. Команда "Економіст-бекетовец" посіла четверте призове місце серед п'ятнадцяти команд, була нагороджена грамотою за участь і отримала високі бали від журі за активну участь.

Вітаємо учасників турніру та їх керівників з високими результатами та бажаємо нових наукових перемог!

#economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Time to StartUp Kharkiv - новий проекту з Kharkiv IT Cluster

16В рамках співпраці з IT cluster Kharkiv 25 жовтня відбудеться перша зустріч проекту #kharkivitunicorns - IDEA GEN.

Проект направлени на створення та розвиток нових ідей в IT спеціалістами різних галузей.

В рамках першого заходу учасників навчать генерувати ідеї. Це практичний тренінг, який повинен дати розуміння того, що таке успішна бізнес-ідея, які її відмінні риси, які існують техніки креативності, які можна використовувати для генерації бізнес-ідей.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів!

Обов'язкова реєстрація ДО 24 жовтя - goo.gl/4KkVLA


Вітання з Остравського технічного університету!

15 1Дуже жваво й динамічно пройшов перший місяць нашого перебування в Чеській Республіці в Остравському технічному університеті, де ми – Анна Коротєєва, Юлія Овчарова та Альбіна Пащенко – студенти кафедри ЕПБА та РР, та старший викладач кафедри Панова Олена Дмитрівна розпочали своє академічне навчання та наукову роботу 6 вересня за програмою Еразмус +. Досвід отриманий за цей період не зрівняється з місяцями життя вдома! Ми побачили десятки нових цікавих місць, познайомились зі студентами з різних країн, навчилися вирішувати побутові проблеми, адаптуючись до правил перебування на кампусі закордонного вишу, а також культурних особливостей країни... Але про все це за порядком...


14 1Цілеспрямованість веде до перемоги!

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування вітає студента 3-го курсу, групи ЕП-2014-1, Вагіфа Аскерова, з перемогою в турнірі Fight Nights Leomax. Гран прі місто Запоріжжя. Вагіф, ми пишаємося тим, що у нас навчається такий серйозний, цілеспрямований і сильний студент!

Успіхів Вам і перемог!!!

ДЕТАЛЬНІШЕ...


17 октября, Железнякова И.Л., преподаватель кафедри ЭПБАиРР, приняла участие в выездном семинаре по курсу "Организация и управление деятельностью объединений совладельцев многоквартирного дома"

13 1

 

        В программе встречи было представлено 2 успешных ОСМД, опытные председатели - управленцы Самойлова Юлия Юрьевна и Васильева Инга Николаевна, познакомили всех учащихся с действующим механизмом, который был создан уже более 10 лет назад, благодаря упорству, вере в свои силы и конечно же благодаря большой любви к своему дому.

#economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Esina 2Кафедра ЕПБАтаРР вітає колегу, доц., к.е.н. Єсіну В.О. з тим, що вона увійшла в число молодих вчених, які були відзначені стипендією КМУ, для молодих учених

Бажаємо Вам цікавих проектів і успішного шляху у світі науки.
З повагою кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування #economist_beketov
kdpu-nt.gov.ua/content/spisok-molodih-uchenih-yakim-priznacheno-stipendiy-kabinetu-ministriv-ukrayini-dlya-molodi-0


Коллектив кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития поздравляет студентов 5 курса Центра заочного обучения с успешной сдачей комплексного государственного экзамена по специальности "Экономика предприятия"

12 1Желаем вам творческого подъема, удачи в решении задач любой сложности, успехов в реализации самых смелых решений. 


Надеемся на наше дальнейшее плодотворное сотрудничество и возможность поздравить вас еще с множеством грядущих побед! 

12 2 


 

11

Поздравляем с успешной защитой Покуцу Илью Владимировича!!!

Кафедра поздравляет с успешной защитой кандидатской диссертации Покуцу Илью Владимировича и руководителя, доцента Бурак Елену Николаевну! Благодарим за усердный труд и желаем успехов

11 3


 10Поздравляем Шаповаленко Д.А. и руководителя проф. д.э.н. Дымченко Елену Владимировну с успешной зашитой!!!

Кафедра поздравляет с успешной защитой кандидатской диссертации Шаповаленко Д.А. и руководителя, проф.,д.э.н. Дымченко Елену Владимировну. Желаем будущих побед во всех ваших проектах и разработках!

 

 


Чудові  вихідні з кафедрою!!!

8 1

 

 

Ось так раз і серед осені - літо. І воно все наше, сонячне і яскраве, веселе і радісне. Краса навколо й усередині нас.

Дякуємо всім за настрій!!!

 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

 


28 вересня викладачі кафедри прийняли участь у навчального семінару-практикуму для депутатів, керівників місцевих рад Харківської області

9 128 вересня учасники навчального семінару-практикуму для депутатів, керівників місцевих рад Харківської області отримали «Практичні рекомендації з підготовки та написання проектної заявки на отримання фінансування». Рекомендації підготовлені в рамках виконання проекту «Соціальний діалог», що у минулому році підтримала компанія Шелл в рамках своїх соціальних зобов’язань. Це колективна робота її розробників та рецензентів, які вклали власний досвід та поради, які кожного разу дають тим хто починає писати свій перший проект.

Доцент кафедри Бібік Н.В.: "Мала за честь дослухатися до порад всіх учасників, хто допомагав у розробці рекомендацій та мати можливість підготувати подібну, нехай і не велику, але практичну роботу. Сподіваюсь що вона дійсно буде провідником для тих хто спробує власні сили у написанні грантових проектів."

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Участь у міському квесті «Острів скарбів» студентів і викладачів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

7 1   24 вересня 2016 року проводився молодіжний квест «Пошук скарбів» від компанії «Sunny Mafia», одним з важливих місць квесту був - пам'ятник архітектору Олексію Миколайовичу Бекетову. У квесті взяли активну участь студенти і викладачі кафедри «Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку»: Кухтін К.В., Рудаченко О.А., Бурак О.М., Матвеева Н.М. Завдяки завідувачу кафедри д.е.н., проф. Димченко О.В., були сформовані дві команди студентів 4 курсу під назвою «Економіст Бекетов». Кафедра виступила одним з партнерів 12 квесту, серед яких були представлені: Об'єднання профспілок Харківської області; Bailina; King; Monleo; квест-кімната «Слідство Суворова»; S-Park; All Stars»; Люкс, а також багато інших організацій.
   Багато учасників квесту дізналися про новий пам'ятник архітектору О. М. Бекетову та відвідали «Ніч науки в університеті. Команда «Економіст Бекетов» зайняла друге призове місце серед дев'яти команд міста Харкова, а також єдиними отримали цінний приз за креативність мислення. Студенти та викладачі отримали багато нових знайомств з різними організаціями, що дає можливість плідної подальшої співпраці.

#economist_beketov

ДЕТАЛЬНІШЕ...


«Ніч науки»

6 1Ніч науки» - це можливість доступно розповісти дітям про складні процеси, які відбуваються в житті. «Просто про складне» - це ж як важливо, коли викладачі, студенти і школярі, разом занурюються в глобальний процес досліджень. За допомогою неформальної освіти, досвіду в комунікації і через гру нам вдається зацікавити молодь. А інтерес до навчання – це для нас найвища нагорода!
Для нас було важливо, дати можливість кожному з школярів взяти участь, вибрати стратегічне рішення і проявити себе!

Дякуємо всім! #economist_beketov #ночьнауки

ДЕТАЛЬНІШЕ...


VI наукові пікніки з кафедрою ЕПБАтаРР

5 817 вересня 2016 року в Саду ім. Т.Г. Шевченко пройшов шостий Науковий пікнік - найбільший в Україні фестиваль науки, освіти і науково-популярної культури під відкритим небом, зібравши сотні експериментаторів різних спеціальностей з десятків навчальних закладів, НДІ, КБ, установ культури і освіти, громадських ініціатив та підприємств.

Викладачами і студентами кафедри економіки підприємств бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова були проведені інтерактивні заходи, ігри, конкурси, майстер-класи з метою популяризації економіки серед дітей та молоді.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


Кластерний тренінг для районних контактних осіб із Дніпропетровської, Луганської, Донецької та Харківської областей

4 1Завідуюча кафедрою Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, директор Центру регіонального розвитку, професор, д. е. н. Димченко Олена Володимирівна та експерти Центру доцент кафедри Систем електропостачання та електроспоживання, к. т. н. Карпалюк Ігор Тимофійович та доцент кафедриЕкономіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к .е. н. Бібік Наталія Валеріївна взяли участь у Кластерному тренінгу для районних контактних осіб із Дніпропетровської, Луганської, Донецької та Харківської областей, що відбувся 30-31 серпня 2016 рокуза підтримкиПроекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»: особливості  впровадження,  задля  побудови ефективного партнерства та  досягнення стійких результатів.

Учасниками тренінгу були представники із Центрального офісу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», представники партнерських ВУЗів, ОДА та Облради, експерти з використання системи ProZorro та енергоефективності Харківської області.

Огляд результатів діяльності Проекту МРГ, досвід МРГ щодо розумних міст, електронне врядування, реалізація стратегії сталого розвитку в Харківській області, енергозбереження та енергоефективність та практики реалізації енергоефективних ініціатив, розвиток громад, залучення інвестицій - теми першого дня кластеру. 

Другий день тренінгу – підготовка Стратегії розвитку ОТГ, розробка плану дій та заходів.

ДЕТАЛЬНІШЕ...


11 сентября 2016 года преподаватель кафедры Железнякова И.Л. приняла участие в тренинге «Мы не можем управлять временем, а можем управлять собой»

   Прекрасное воскресенье, прекрасные интересующиеся люди, которые не привыкли тратить свое время на ненужные дела, приняли участие в групповом тренинге, на тему «Мы не можем управлять временем, а можем управлять собой». Талантливый коуч, эксперт в области бизнес консалтинга, прекрасная женщина, которая дает возможность понять и осознать вещи, без которых просто невозможно действовать и творить - Несия Фердман.
    Преподаватель кафедры ЭПБАРР - Железнякова И.Л. #economist_beketov

3


9 сентября 2016 года преподаватели кафедры приняли участие в тренинге «Построение бизнеса в Instagram»

2 1   9 сентября 2016 года преподаватели кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития: Рудаченко О. А. и Кухтин Е. В. приняли участие в тренинге «Построение бизнеса в Instagram». Спикер – ведущий бизнес-тренер, лидер мнений в Instagram, к.э.н., доцент – Самусева Л.

   Instagram является самой популярной социальной сетью, как среди молодежи, так и среди известных политиков, меценатов, общественных деятелей и предпринимателей. Сейчас трудно найти человека, который не пользуется им, а еще сложнее, кто не знает, что это. На сегодняшний день Instagram входит в число наиболее перспективных социальных платформ для продвижения бизнеса.

   Участники тренинга имели не только уникальную возможность овладеть теоретическими знаниями закономерностей, механизмов и тактик современных маркетинговых методик продвижения товаров или услуг в социальных сетях, но и, на примере кейсов, разобрали самые популярные и реализованные бизнес-планы малого и среднего бизнеса г. Харькова.
    Стоит отметить, следующая встреча с известным спикером и ведущим бизнес-тренером Самусевой Л. состоится в октябре 2016 года на базе ХНУГХ имени А. Н. Бекетова в рамках Бизнес-инкубатора. Принять участие могут все желающие студенты, аспиранты и молодые ученые Университета. #economist_beketov

ПОДРОБНЕЕ...


Як отримати освіту, науковий досвід за кордоном?

Юлія Ільяшенко ділиться власним досвідом у програмі "Фабрика ідей"

дивитись відео


День знаний!!! 

1 1   01 сентября 2016 года, в стенах ХНУГХ имени А.Н. Бекетова состоялось ежегодное посвящение первокурсников в студенты! Торжественное мероприятие было проведено перед главным входом в Университет, где студентов приветствовал ректор – Бабаев В.Н., совместно с админколистрацией ВУЗа.

   Лавры студенчества пополнили и студенты кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития – #economist_beketov , которые после торжественного мероприятия отправились на встречу с деканом факультета Экономики и предпринимательства Соловьевым А. В., заведующей кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития Дымченко Е.В. и директором Центра международной деятельности и образования Бибик Н.В.

   Студентов-первокурсников познакомили со студенческой бизнес-ассоциацией, Бизнес-инкубатором, возможностях и участия в международных проектах, перспективах трудоустройства и со студенческим досугом вне Университета. После чего студенты отправились на встречу с кураторами, где в неформальной обстановке (за чашечкой чая) обсудили организационные моменты и самое главное – познакомились с одногруппниками, старостами и кураторами.

ПОДРОБНЕЕ...


Університет продовжує активну співпрацю з Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку

image00118 - 22 липня студентка кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, Іванів Христина взяла участь у П'ятій ювілейній Всеукраїнській студентській школі зі сталого місцевого розвитку. Школа, організована Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку, проходила в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області за сприяння спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради.

image003Мета заходу - ознайомлення молоді з різноманітними аспектами сталого місцевого розвитку та врядування за участі громад у контексті Цілей сталого розвитку ООН. Завданням школи є продемонструвати студентству, яким чином місцеві громади Хмельниччини реалізують свої ініціативи.

image005Протягом тижня студенти працювали над питаннями: мобілізації громад, шляхами вирішення та попередження конфліктів в громадах, стратегічним плануванням в громаді, залучення ресурсів задля вирішення питань в громаді. Після ознайомлення з методологією Проекту студенти на практиці побачили як місцева громада втілює власні ініціативи в життя, відвідавши декілька об'єктів у Новоушицькому районі. Крім того, студенти прийняли участь у Квесті Старим містом і популязували Цілі сталого розвитку ООН. По закінченню школи учасники були нагороджені сертифікатами.

Нагадаємо, що весною з 25 по 29 квітняв Університеті пройшов «Тиждень сталого розвитку» в рамках якого відбулось ряд заходів спрямованих на привернення уваги до теми сталого розвитку та цілей сталого розвитку.


Поздравляем!

‪   Все проекты, поданные от ХНУМГ им. А.Н.Бекетова и Центра регионального развития в рамках Стратегии развития Харькова до 2020г. вышли в финал! Директор центра и зав.кафедрой экономики предприятий и бизнес-администрирования Дымченко Е.В. приняла участие в семинаре по подготовке бизнес-планов проектов-финалистов.

Все для любимого города!

#‎хнумг‪#‎economist_bektov‪#‎RDC_beketov


Вітаємо кафедру та наших майбутніх абітурієнтів

з можливістю отримати

ДИПЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ-ПАРТНЕРА

У новому навчальному році у наших студентів з’явиться можливість паралельно навчатися у вузі європейського вищого навчального закладу-партнера та отримати подвійний диплом європейського зразка. В рамках проекту бакалаври та магістри зможуть одночасно навчатися в двох університетах (українському та польському) і отримати два дипломи УКРАЇНСЬКОГО та ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка.

Польський диплом ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка визнається в усіх країнах ЄС і дає можливість працевлаштуватися в будь-якій країні Європейського союзу без нострифікації українського диплому та без оформлення дозволу на роботу.

Навчання в польській АКАДЕМІЇ БІЗНЕСУ в Домброві Гурнічій www.wsb.edu.pl відбуватиметься за заочно-дистанційною формою.

Duplom


1 июля 2016 года состоялось вручение дипломов

1 июля 2016 года состоялось вручение дипломов  и выпускной для студентов, закончивших  4 и 5 курс и получивших образовательно-квалификационный  уровень бакалавр и специалист по  специальности «Экономика предприятия».  В актовом зале Университета состоялся  праздничный  концерт, а в музейном  комплексе  ХНУГХ им. А. Н. Бекетова прошло  торжественное вручение дипломов, похвальных грамот, благодарностей.

Кураторы 5 групп экономистов:  Величко В.В., Титяев В.В., Кухтин Е.В., Юрьева С.Ю, Прыжкова О.Ю. поздравили своих выпускников трогательными напутственными словами и памятными презентациями каждой учебной группы. Для каждого куратора было большой гордостью отметить достижения своих воспитанников, которые принимали активное участие в  работе как студенческой  бизнес-ассоциации, так и в разнообразных проектах, научных конкурсах, в международных проектах, также были отмечены  творческие и спортивные достижения.

Кафедра Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития  поздравляет всех выпускников с завершением уровня бакалавр и специалист! Мы гордимся своими выпускниками и желаем, чтобы  выбранный  Вами путь привел Вас к скорейшему  успеху  и финансовому  благополучию!

Бакалавров ждем для  продолжения обучения и получения  дипломов уровня специалист или магистр по направлениям «Экономика предприятия», «Экономика и организация бизнеса» и «Бизнес-администрирование»!

46 1

ПОДРОБНЕЕ...


Викладачі кафедри отримали сертифікат про розміщення статті що має цитування Index Copernicus

   Викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Волгіна Н.О., Гайденко С.М. отримали сертифікат про розміщення статті "Теоретичні аспекти сучасного реформування житлово-комунального господарства України" в електронному науковому виданні Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету "Ефективна економіка" № 5, 2016р. та має цитування Index Copernicus, який представляє собою онлайнову базу даних користувачів інформації, в тому числі наукового профілю, а також наукових установ, видань та проектів.

45 1   45 2


Ознайомча практика студентів 1 курсу спеціальності «Економіка підприємства»

   24.06.2016р. в рамках ознайомчої практики студенти 1 курсу спеціальності «Економіка підприємства» групи ЕПМГ2015-1 на чолі з керівником практики Волгіною Н.О. відвідали Департамент збуту КП «Харківводоканал». В рамках екскурсії студенти ознайомилися з роботою Департаменту збуту, відвідали обчислювальний центр підприємства по роботі з юридичними особами. Екскурсію проводили директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Грущак Тарас Миколайович та начальник відділу збуту по роботі з юридичними особами Євтушенко Тетяна Вікторівна. Від імені професорсько-викладацького складу кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку і студентів спеціальності висловлюємо подяку КП «Харківводоканал» в особі генерального директора Панова Віталія Володимировича за співпрацю і надану можливість знайомства з роботою підприємства та його структурних підрозділів.

44 1

ПОДРОБНЕЕ...


Колектив кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає студентів-спеціалістів з успішним захистом випускних робіт!!!!

   З червня 2016 року розпочався захист дипломних робіт спеціалістів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

   До складу державних екзаменаційних комісій входять:
   - голови комісій - Директор Департаменту управління персоналом КП «Харківводоканал», к.е.н., доцент Шевченко Е.Ю.; Член кореспондент УАК, зам. генерального директора ПАТ "Трест Житлобуд-1" Фетків В.П.
   - члени комісій: завідувач кафедри, д.е.н., професор, Димченко О.В., д.т.н., професор Торкатюк В.І., д.е.н., професор Бубенко П.Т., д.е.н., професор Жихор О.Б., к.е.н., доцент Юр’єва С.Ю., к.е.н., доцент Матвєєва Н.М., к.т.н., доцент Никитченко О.Ю.
   - секретарі комісій – асистенти Гайденко С.М., Прижкова О.Ю.

Бажаємо всім успішного захисту та творчого натхнення!

43 1

43 2

ПОДРОБНЕЕ...


Вітаємо студентів-бакалаврів спеціальності «Економіка підприємства» з успішним захистом випускних робіт!!!


    3 червня 2016 року кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку розпочала захисти випускних робіт студентів 4 курсу за спеціальністю «Економіка підприємства».
     Голова ДЕК – доктор економічних наук, професор Жихор Олена Борисівна, відкрила перше засідання ДЕК та привітала студентів зі знаменним днем – Днем захисту знань, вмінь та навичок, які студенти здобули навчаючись у найкращому ВУЗі міста Харкова - ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та виробничій практиці на підприємствах м. Харкова у вигляді випускної роботи.
     Захисти відбудуться в період з 3 по 21 червня 2016 року. Запрошуємо учнів 9-11 класів шкіл України, а також наших шановних студентів 1-3 курсів на відкриті захисти випускних робіт!

Бажаємо всім успішного захисту!

42 1

 

ПОДРОБНЕЕ...


Наукові пікніки з кафедрою ЕПБАтаРР

 

   10 червня 2016 року в Саду ім. Т.Г. Шевченко в п'ятий раз пройшов Науковий пікнік - найбільший в Україні фестиваль науки, освіти і науково-популярної культури під відкритим небом, зібравши сотні експериментаторів різних спеціальностей з десятків навчальних закладів, НДІ, КБ, установ культури і освіти, громадських ініціатив та підприємств.

   Викладачами і студентами кафедри економіки підприємств бізнес-адміністрування та регіонального розвитку були проведені ігри, конкурси, майстер-класи з метою популяризації науки серед дітей та молоді.

41 3
ПОДРОБНЕЕ...


Вітаємо студентівспеціальності «Економіка підприємства»

з успішним захистом випускних робіт!!!

   3 червня 2016 року кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку розпочала захисти випускних робіт за спеціальністю «Економіка підприємства».

   Голова ДЕК – доктор економічних наук, професор Жихор Олена Борисівна, відкрила перше засідання ДЕК та привітала студентів зі знаменним днем – Днем захисту знань, вмінь та навичок, які студенти здобули навчаючись у найкращому ВУЗі міста Харкова - ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та виробничій практиці на підприємствах м. Харкова у вигляді випускної роботи.

   Захисти відбудуться в період з 3 по 21 червня 2016 року. Запрошуємо учнів 9-11 класів шкіл України, а також наших шановних студентів 1-3 курсів на відкриті захисти випускних робіт: 7, 8, 10, 13, 14, 15 та 17 червня о 13 годині, аудиторія 506.

40


Кафедра ЕПБА та РР вітає к.е.н., доц. Єсіну Валерію Олександрівну з отриманням диплома степендіата Харківської облдержадміністрації за значні досягнення в галузі науки!

39 1

39 2

Пишаємося нашими молодими науковцями!


Вітаємо доцента кафедри ЭПБА и РР Матвєєву Наталю Миколаївнуз успішним закінченням курсу польської мови

38


Коллектив кафедры ЭПБА и РР поздравляет

Торкатюка Владимира Ивановича

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

торкатюк


День випускника - 2016

   21.05.2016р. Кафедрою економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку було проведено урочисте свято "День випускника - 2016" в рамках загальноуніверситетського свята "День випускника". Від кафедри наших випускників тепло зустріли Світлична Т.І. та Костюк В.О. Після урочистого святкового концерту в актовій залі, екскурсій Університетом, випускники нашої кафедри завітали до її лабораторій і аудиторій, відбулось спілкування з деканом факультету ЕіП Соловйовим О.В.
   Кафедра ЕПБАРР висловлює щирі слова вдячності нашим дорогим випускникам! Бажаємо їм міцного здоров'я та добробуту! Наші двері завжди для Вас відчинені, наші випускники, дякуємо Вам!#economist_beketov

37 1    37 2


Кафедра «Экономики предприятий, бизнес администрирования и регионального развития» победитель!

34 1   Поздравляем доцента кафедры «Экономики предприятий, бизнес администрирования и регионального развития» Бибик Наталью Валерьевну и студентку Гребенец Екатерину Михайловну с победой в конкурсе "Я люблю Харьков", который проходил в рамках VIII Международного туристического форума "Харьков: партнерство в туризме" при участии иностранных городов-партнеров, с проектом "KharkivCityGreeter и разработка новых туристических маршрутов"

ПОДРОБНЕЕ...


В Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова, 26-27 квітня, пройшла Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція «Сталий розвиток міст»

32 1  

Відкрила роботу секції, завідувач кафедри «Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» д.е.н., професор Димченко Олена Володимирівна, відзначивши, що конференція набуває особливої значущості, так як багато хто з учасників, бере активну участь в реальних проектах, які є переможцями конкурсів, спрямованих на сталий розвиток міста, підвищення ефективності діяльності підприємств і організацій.

За підсумками роботи конференції було прийнято рішення проголосувати за найкращого доповідача. Перемогу виборола Бездітко Олена, студентка 2 курсу, яка отримала 20 голосів.

Кафедра вітає всіх учасників і слухачів конференції, а також висловлює подяку керівникам доповідей і організаторам секційного засідання.

Бажаємо творчих успіхів і цікавих спостережень.

ПОДРОБНЕЕ...


Кафедра поздравляет преподавателя кафедры Прыжкову Ольгу Юрьевну и группу ЭП право 2014-1 с успешно проведённым открытым занятием! Желаем успешной работы и положительных результатов!

 

33 1

ПОДРОБНЕЕ...


Візит за програмою академічної мобільності «Еразмус +»

31 1       За програмою академічної мобільності ЄС «Еразмус + » відбувся візит Давіда Славати, викладача кафедри «Економіки публічного сектору» Остравського технічного університету, на кафедру економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

ПОДРОБНЕЕ...


Преподаватели кафедры доц. Светличная Т.И., Кухтин Е.В., Железнякова И.Л., Прыжкова О.Ю. и Дриль Н.В. приняли участие во Второй (не) конференции EdCampUkraine,

которая проходила 9 и 10 апреля 2016 г.

30 1  

По исследованиям TheWorld`sTop 10 MostInnovativeCompaniesof 2015 inEducation формат EdCamp занимает 6 место в мировом рейтинге наиболее инновационных образовательных организаций 2015 года. EdCampUkraine - это сообщество ответственного учительства, которое объединяет лучших агентов изменений в системе национального образования.

Среди приглашенных были представители 12 стран мира, среди которых известный философ Оскар Бренифье, эксперт ЮНЕСКО, который обратил внимание на развитие критического мышления и удивил своей способностью задавать вопросы на которые невозможно не ответить. Он учит умению анализировать ответы и понимать, как на самом деле думает и мыслит ваш собеседник.

ПОДРОБНЕЕ...


17 апреля состоялся День открытых дверей

29 1  

Кафедра Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, благодарит абитуриентов, которые посетили наш университет и нашу кафедру. Мы гордимся, тем, что можем познакомить ребят с современными тенденциями образования, профессиональными успехами, достижениями и нашей деятельностью в целом!

Желаем всем удачи и реализации поставленных целей!

ПОДРОБНЕЕ...


Встреча гостей из Грузии в Харьковском национальном университете городского хозяйства имени А. Н. Бекетова

28  

Преподавателями кафедры «Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития» Кухтин Е.В. и Железняковой И.Л. 14 апреля 2016 года была организована встреча с представителями Грузии, города Батуми, ЮЛПП Профессионального колледжа «Блекси», в лице директора Георгия Гогитидзе, а также Роланда Шарашидзе представителя власти Автономной Аджарской республики. Гостям была проведена обзорная экскурсия по университету.

Георгий Гогитидзе и Роланд Шарашидзе выразили, безграничную благодарность за теплый прием, пожелали профессиональных достижений и хороших студентов. #economist_beketov

ПОДРОБНЕЕ...


Відвідування зборів громадян - членів територіальної громади м.Харкова

27 1   Члени кафедри доцент Костюк В.О. та Матвєєва Н.М. відвідали збори ініціативної групи з питань ЖКГ та заслухали результати роботи щодо взаємодії з територіальною громадою до вірішення проблемних питань в ЖКГ, які є в напрямкі науково-освітньої діяльності Університету.

ПОДРОБНЕЕ...


Коллектив кафедры ЭПБА и РР поздравляет

Тараруева Юрия Александровича

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

тараруев


Вітаємо студентку 4 курсу Маньковську Юлію Олександрівну

маньк
  26 3  
Вітаємо студентку 4 курсу Маньковську Юлію Олександрівну з отриманням нагороди за ІІІ місце у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит" серед студентів вищих навчальних закладів.

ПОДРОБНЕЕ...


6 квітня 2016 року – участь представників факультету «Економіка і підприємництво» ХНУМГ імені О.М. Бекетова в Ярмарку професій для учнів Харківського ліцею №107

   6 квітня 2016 року на базі Харківського ліцею №107 Харківської міської ради відбулося проведення Ярмарку професій для учнів 10-11 класів.

   Представниками факультету «Економіка і підприємництво» увазі учнів 10-11 класів була надана ​​інформація про основні кваліфікаційні рівні підготовки студентів за спеціальностями факультету «Економіка і підприємництво», умови контрактної підготовки та проведення Шкіл розвитку на базі кафедр факультету.

ПОДРОБНЕЕ...


Коллектив кафедры ЭПБА и РР поздравляет

Железнякову Ирину Леонидовну

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

Железнякова


Вітання від Аліни Охримович з Острави!

25 1  

Настав час поділитися своїм досвідом перебування в Остравському технічному університеті та, незважаючи на свій другий приїзд – новими враженнями.

В даний час я проходжу навчання в Остравському технічному університеті за програмою Erasmus +, Key Action 1 - Mobility for learners and staff - Higher Education Student and Staff Mobility. Дякую своїй улюбленій кафедрі економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку за надану можливість, а також Пановій Олені Дмитрівні, старшому викладачу кафедри і Ленці Хечковій, координатору даної програми в Міжнародному офісі Остравського технічного університету – за організаційну підтримку.

Хочу відразу поділитися корисною інформацією.....

ПОДРОБНЕЕ...
 


Поздравляем Даможникову Веронику, студентку 4 курса факультета Экономики и предпринимательства, группа ЕПМГ-право с победой в конкурсе весны и красоты "МИСС УНИВЕРСИТЕТ 2016" !

24


Открытые практические занятия Соколова Дмитрия Владимировича и Гайденко Сергея Николаевича

23 1  

30 марта на нашей кафедре состоялось целых два открытых занятия преподавателей кафедры Соколова Дмитрия Владимировича и Гайденко Сергея Николаевича. Студенты как на одном так и на другом занятии  активно принимали участие и отвечали на вопросы. Наши будущие экономисты с глубоким интересом погрузились в экономическое пространство и продемонстрировали свои знания в этой области!

Благодарим всех, кто смог принять участие и поддержать преподавателей. 


Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом»

22 1  

28 березня 2016 р. в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулась підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н. р. за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом».

На розгляд конкурсної комісії було подано 71 роботу з 47 вищих навчальних закладів України. До ІІ етапу конкурсу було відібрано 17 наукових робіт.

Студентка 2 курсу факультету «Економіка і підприємництво» Олена Бездітко під керівництвом старшого викладача кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Панової О.Д. представила роботу «Концепція «креативного міста» як глибинна передумова євроінтеграційних процесів України» та за підсумками ІІ туру конкурсу отримала диплом ІІІ ступеню.

Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві! #economist_beketov

ПОДРОБНЕЕ... 


Наші студенти прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

21 2     24-25 березня відбулася конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н.р. в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Всього до ІІ туру було відібрано 45 робіт студентів з різних міст України. В перший день конференції (24 березня) відбувся захист учасниками своїх робіт. Всі учасники були розподілені на 5 секцій, в кожній секції по 9 учасників та 4 члени комісії. Другий день був відведений для нагородження.

   Студентки 4 курсу факультету "Економіка і підприємництво" Демченко Катерина і Чуєва Карина під керівництвом д.е.н., професором, завідувачем кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку Димченко О.В. отримали дипломи ІІ ступеню, що представляли тему: "Підвищення ефективності діяльності підприємств ЖКГ у контексті управління дебіторською заборгованістю (на прикладі КП "Харківводоканал")".

   Дівчата висловлюють подяку кафедрі за надану можливість представляти свій університет на конкурсі, учасники якого представляли свої університети з різних куточків нашої країни. Завдяки участі у такому конкурсі студентки здобули додатково науковий досвід, що допоможе їм у майбутній професії. Також від обміну знань зі своїми майбутніми колегами вони отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

ПОДРОБНЕЕ...


Открытое практическое занятие Железняковой Ирины Леонидовны 

20 3      А на нашей кафедре продолжается сезон Открытых занятий! Сегодня состоялось открытое занятие преподавателя кафедры Железняковой Ирины Леонидовны. Студенты факультета архитектуры, достаточно активно принимали участие и отвечали на вопросы. Наши будущие архитекторы с глубоким интересом погрузились в экономическое пространство и продемонстрировали свои знания в этой области! Благодарим всех,кто смог принять участие и поддержать преподавателя.

ПОДРОБНЕЕ...


Викладач кафедри Гайденко С.М. прийняв участь у Міжнародній науково-практичній конференції Клайпедського університету, Литва

19 2      Викладач кафедри Гайденко С.М. 29 січня 2016 року прийняв участь у Міжнародній науково-практичній конференції , “Економіка і менеджмент: сучасні трансформації в епоху глобалізації” , Клайпеда (Литва).
   Вітаємо з отриманням сертифікату та збірником тез.
  Сертифікат завірений підписом голови організаційного комітету Клайпедського університету Prof. Dr. Rimantas Stasys і підтверджує участь у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу та може вважатися документом, який підтверджує міжнародний досвід.#economist_beketov

ПОДРОБНЕЕ...


Коллектив кафедры ЭПБА и РР поздравляет

Прасол Валентину Михайловну

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

прасол


ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА В НАШОМУ ЖИТТІ

16 1   16 2   16 3

 

   Людина-електростанція енергія з води та вітру, ЕНЕРНЕТ - це і багато іншого вже реальність. У цьому впевнилися викладачі та студенти кафедри ЕП, БА та РР відвідав лекцію професора Мельника Л.Г. "Green economy as a result of third production revolution" в ХНЕУ ім. С. Кузнеця який надав фантастичний матеріал про відновлювальні джерела енергії та зелену економіку.

ПОДРОБНЕЕ...


 Тренінг на тему «Секрети та підводні каміння реалізації проектів»

 

18 1  

   На занятті для учнів «Школа мера» доцент кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, експерт Центру регіонального розвитку Єсіна Валерія Олександрівна провела тренінг на тему «Секрети та підводні каміння реалізації проектів». Учням було докладно розказано та проілюстровано етапи написання грантових проектів на реальному проекті «Вода у долонях», що реалізується Університетом сумісно із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та профінансовано компанією Представництвом «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.». Єсіна В.О. розкрила секрети побудови грантової заявки та детально розповіла про проблеми та форс-мажорні обставини, які можуть виникнути у ході реалізації проекту. Учасники тренінгу в активно обговорювали тему та ставили запитання, що допоможуть їм у написання своїх власних проектів.

ПОДРОБНЕЕ... 


Відео-конференція за міжнародним проектом «International practicum»

17 1      16 березня 2016 р. відбулася відео-конференція за міжнародним проектом «International practicum» ініційованим економічним факультетом університету Інсубрія (Італія). Проект реалізується за участі економічних факультетів Остравського технічного університету (Чеська республіка), Тбіліського державного університету ім.Іване Джавахішвілі (Грузія) та Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Метою проекту є надання кваліфікаційного тренінгу та стажування з розвитку практичних навичок у сфері підприємництва, інноватики та менеджменту у міжнародному середовищі.

   Під час відео-конференції відбулось знайомство студентів Італії, Чехії, Грузії та України за проектом з подальшим формування робочих груп. Представник італійської компанії BOSS Ltd, що спеціалізується на IT-послугах, презентував підприємство та завдання з підготовки бізнес-планів інтернаціоналізації компанії робочими групами студентів Італія-Україна, Італія-Грузія, Італія-Чеська Республіка. В складі робочої групи Італія-Україна задіяні студенти кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ ім. О.М.Бекетова – Анна Коротєєва, Юлія Овчарова, Кристина Золочевська та Богдан Каліненко.

   Бажаємо нашим студентів успіхів!#economist_beketov

ПОДРОБНЕЕ...


Выбери профессию своей месты вместе с Университетом городского хозяйства им. А.Н. Бекетова!

15 4   

11 марта 2016 г. состоялась встреча учеников старших классов г. Лозовая с представителями ВУЗов г. Харькова. Проблема выбора профессии стоит перед старшеклассниками всегда, а сейчас она становится особо актуальной в связи с изменениями, происходящими в нашем обществе. О множестве новых и востребованных профессий школьники имеют мало информации, да и традиционные профессии претерпевают существенные изменения.

      Многие старшеклассники заинтересовались предоставленной информацией и захотели прийти к нам в гости, в наш университет, на предстоящий День открытых дверей, который будет проходить 16 апреля 2016 г.

   Ребята, присоединяйся к нашим праздникам и акциям, конференциям и круглым столам! Почувствуйте себя студентами и убедитесь в том, какие условия созданы у нас для получения высшего образования!

ПОДРОБНЕЕ...


Профориентационная работа в Красноградском техникуме механизации сельского хозяйства имени Ф.Я. Тимошенко

14 2  

10 марта 2016 года преподаватели кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова Кухтин Е.В. и Дриль Н.В. посетили Красноградский техникум механизации сельского хозяйства имени Ф.Я. Тимошенко. Целью визита было знакомство учащихся с Университетом, факультетом и специальностями, условиями поступления на дневную и заочную формы обучения. Была проведена презентация специальностей кафедры ЭПБАРР, международных возможностей обучения, инфраструктуры университета, возможности участия в художественной самодеятельности и спортивной жизни университета.

Кафедра Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития выражает благодарность за содействие в проведении профориентационной работы в Красноградском техникуме механизации сельского хозяйства имени Ф.Я. Тимошенко заместителю директора по учебной работе Ярещенко Михаилу Евгеньевичу. Надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

ПОДРОБНЕЕ...


8 марта


Открытое практическое занятие Славуты Елены Ивановны

13 1       Начало весны продолжает радовать приятными событиями, а преподаватели кафедры - открытыми занятиями. 4 марта ст. преподаватель Славута Елена Ивановна провела открытое практическое занятие со студентами гр. ЭПГХ2012-Пр в форме деловой игры   «Формирование инвестиционного портфеля недвижимости». Участники сформировали 6 инвестиционных компаний, каждая из которых смогла заработать на  инвестициях в финансовые активы виртуальной страны. По результатам игры будут определены победители в номинации «Самый успешный инвестор» и «Самая успешная инвестиционная компания». Продолжение следует...

ПОДРОБНЕЕ...


Преподаватели кафедры приняли участие в международной научно-практической конференции

12 1      Преподаватели кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, Прыжкова Ольга Юрьевна и Железнякова Ирина Леонидовна, приняли участие в международной научно-практической конференции "ECONOMICS, SCIENCE, EDUCATION: INTEGRATION AND SYNERGY" 18-21 of January, 2016, Bratislava, Slovak Republic

ПОДРОБНЕЕ...


Коллектив кафедры ЭПБА и РР поздравляет

Славуту Елену Ивановну

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

Славута


Профорієнтаційний захід кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку«День спеціальності Економіки підприємства»

11 1       27 лютого 2016 року о 10.00 в університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся профорієнтаційний захід під назвою «День спеціальності Економіки підприємства». Школярів, випускників технікумів та гостей на першому поверсі в Червоному холі зустрічали студенти, а також викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. Учнівську молодь очікувало знайомство зі спеціальністю, спілкування з успішними випускниками кафедри, цікаве знайомство з міжнародною діяльністю та стажуванням наших студентів за кордоном. Також для абітурієнтів було проведено інтерактивне тестування для визначення їх здатностей до підприємництва.

ПОДРОБНЕЕ...


Підписання тристоронньої угоди та меморандуму про партнерство між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М.Бекетова, Харківською обласною радою та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області

 

10 1  

   16 лютого у Будинку рад відбулося підписання тристоронньої угоди про співпрацю між Харківською обласною радою, Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області. Договір підписаний головою обласної ради Сергієм Черновим, ректором Університету Володимиром Бабаєвим та виконавчим директором Асоціації Миколою Тітовим.

ПОДРОБНЕЕ...


Видео-конференции факультета «Экономики и предпринимательства»

 

9 1  11 февраля состоялась видео-конференция факультета «Экономики и предпринимательства».

Участниками видео-конференции выступили декан факультета «Эип» – проф. Соловьев А.В., заведующий кафедры «Экономики предприятия, бизнес-администрирования и регионального развития» – проф. Дымченко Е.В., заведующий кафедрой «Финансово-экономической безопасности, учета и аудита» – проф. Момот Т.В. и председатель студенческого сената ХНУГХ – Вершинина Д.М.

На видео-связь с факультетом вышли представители общеобразовательных учреждений г. Харькова и Харьковской области.

ПОДРОБНЕЕ...


Популяризация научных достижений кафедры «Экономики предприятий бизнес-администрирования и регионального развития» среди школьной молодёжи города Харькова

8 1 В рамках реализации договора о сотрудничестве университета с МАН 11.02.2016 года состоялась встреча профессорско-преподавательского состава кафедры ЭПБА и РР с учащимися выпускных классов лицея № 141 города Харькова. Профессор, д.э.н. Бубенко П.Т. выступил с лекцией на тему: "Что мешает развитию инновационных процессов в Украине?". Лекция вызвала живой интерес среди слушателей, которые задали многочисленные вопросы профессору и получили на них исчерпывающие ответы. Также в рамках встречи,преподаватели кафедры Владимирова М.С. и Кухтин Е.В. провели презентацию университета, факультета «Экономики и предпринимательства», кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития.

ПОДРОБНЕЕ...


"День відкритих дверей"разом з кафедрою Економіки підприємств бізнес-адміністрування

   Дні відкритих дверей - заходи, що щорічно проводяться ВУЗами, мета яких - привернути абітурієнтів до ВНЗ, відповісти на всі питання абітурієнтів щодо умов вступу до ВНЗ, напрямів навчання і т.д. Таку назву " День відкритих дверей" отримав тому, що зазвичай при вході в навчальні та лабораторні корпуси Інститутів і Університетів у Вас запитають документ - студентський квиток, посвідчення аспіранта. А в День відкритих дверей в будівлю навчального закладу може увійти будь-хто. У цей день старшокласники та їхні батьки є бажаними гостями.Кафедра Економіки підприємств,бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, з радістю поділилися інформацією про ВНЗ і запросили до нас вчитися #economist_beketov

ПОДРОБНЕЕ...


Колектив кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку щиро вітає колегу доктора економічних наук, професора Жихор Олену Борисівну з виданням підручника

«Місцеві фінанси»!

 

  Місцеві фінанси : підручник / авт. кол. ; за ред. д.е.н., проф. О. Б. Жихор, д.е.н., проф. О. П. Кириленко. – К. : УБС НБУ, 2015. – 579 с.

   У підручнику розкрито концептуальні засади, нормативно-правове забезпечення та історичні передумови виникнення місцевих фінансів. Значну увагу приділено місцевим бюджетам як основі фінансової бази місцевих органів влади, а саме формуванню дохідної частини та системі видатків місцевих бюджетів. Розкрито проблеми реформування міжбюджетних відносин в Україні на сучасному етапі розвитку держави. Розглянуто організацію бюджетного процесу та повноваження його учасників на місцевому рівні. Проаналізовано стан розвитку місцевих інститутів, зокрема фінансів підприємств комунального господарства і житлово-експлуатаційного комплексу, та механізми їх дії. Розглянуто світовий досвід організації місцевих фінансів, обґрунтовано подальші шляхи його застосування в Україні.

ПОДРОБНЕЕ...


«Это не просто ВУЗ»

    «Это не просто ВУЗ, а место, где всегда есть чем заняться, реализовать свои возможности и влюбиться в учебу!

   ХНУГХ - тот же Хогвартс (школа волшебства из известной книги Джоан Роулинг), возможности здесь безграничны. Продуктивные занятия с преподавателями, интересные научные конференции, спортивные соревнования, запоминающиеся концерты-все это осталось в памяти и никогда не забудется.

   Говорят, любовь живет три года, но я с этим не согласна. Подходит к концу 5,5 лет студенческой жизни, и я гордо могу сказать: «Я люблю Наш Университет!»

   Хочется выразить благодарность преподавательскому составу, за полученные знания, своим друзьям из группы и общежития за прекрасно проведенные учебные и выходные дни. Конечно, большое спасибо нашей заведующей Елене Владимировне, за то, что никогда не проходили мимо, когда у нас случалась какая-либо беда, а наоборот, всегда стремились помочь и поддержать нас».

Магистр Ирина Гладкая

 5


Дорогие выпускники, наши магистры!

Кафедра Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития поздравляет Вас с самым долгожданным событием - получением диплома!

29.01.2016 в Музее нашего университета, состоялось вручение магистерских дипломов! Это событие является итогом огромного труда и грандиозного опыта, который наши студенты приобрели в процессе учебы, проявляя себя в самых разных направлениях и областях. К подготовке и защите дипломов, студенты подошли очень ответственно, кроме учебы, опыт был приобретен и на стажировке в различных организациях. Это как государственные предприятия, так и компании международного уровня. Мы гордимся, тем, что каждый из магистров, принимал участие в научных проектах, были участниками международных программ и победителями конкурсов.

Позади 5,5 лет активной и очень важной, как для нас, так и для вас жизни. Мы желаем вам больших успехов во всём. Пусть диплом даёт большой старт к открытию вашей карьеры!

Вы молодые специалисты! Хочется пожелать: пусть все знания и умения, которые вы приобрели за годы учебы, станут опорой в вашей трудовой деятельности! Наша кафедра, благодарит вас, за тот опыт который мы прибрели с вами вместе. Также благодарим заведующую кафедры, профессора, д.э.н. Дымченко Елену Владимировну, кураторов групп доцента, к.э.н. Соболеву Анну Григорьевну и доцента, к.э.н. Величко Викторию Валерьевну за бесценный вклад в работу и профессиональную подготовку студентов магистров.

ПОДРОБНЕЕ...


Коллектив кафедры ЭПБА и РР поздравляет

Гайденко Сергея Николаевича

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

гайденко


3

1 день защиты магистров. Смешанные чувства. И гордость за наших выпускников, за тех, кто защищался на английском и украинском, кто уже работает, или только собирается, в международных компаниях и на благо родного города!
И грустно расставаться с нашими замечательными ребятами)
Мы в вас искренне верим! Спасибо за возможность вами гордиться! Будьте успешными, сильными и любимыми!


Поздравляем наших магистров с защитой!!!

2 1

ПОДРОБНЕЕ...


Обмен опытом с Кариной Смаглий, студенткой кафедры Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития

Многие задумываются об обучении за рубежом, однако, не все верят в реальную возможность получения в Украине знаний европейского уровня и оставляют все попытки. Я хочу своим примером показать, что это всего лишь миф и убедить молодых людей, невзирая на трудности идти к своим целям.

ПОДРОБНЕЕ...


На сайті 56 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА