Відкрита нова магістерська програма

«Бізнес-адміністрування»

Галузь: 07 «Управління та адміністрування»

Спеціальність: 076 «Менеджмент»

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Форма навчання: денна (за графіком)

Термін навчання: 2 роки.

Навчання на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» будь-яких напрямів.

Увага!!!

Перелік питань до підготовки складання іспиту з фаху

Бізнес-адміністрування – це мистецтво управління бізнесом в умовах нестабільного конкурентного бізнес-середовища.

Магістр бізнес-адміністрування – це ступінь бізнес-освіти з адміністрування та управління бізнесом, що забезпечує формування високопрофесійних фахівців, особистісний розвиток і кар'єрне зростання випускників і відповідає високим інтелектуальним та академічним стандартам.

Місією магістерської програми «Бізнес-адміністрування» є її спрямованість на підготовку висококваліфікованих фахівців даної спеціальності, які б усвідомлювали значущість міський сфери, управління на регіональному рівні підприємством і бізнесом для розвитку економіки, володіють необхідними знаннями і навичками, оперативно реагували на невідкладні потреби підприємств в активізації інноваційних процесів.

Магістр ділового адміністрування (Master of Business Administration - MBA) є міжнародно-визнаною ступенем, призначеної для підготовки студентів до кар'єри в бізнесі та управлінні. Однак MBA може стати в нагоді не тільки в світі бізнесу. Цей ступінь може бути корисною і для тих, хто працює керівником в громадських організаціях, уряді та інших областях. Програми МВА можуть дати випускникам підготовку та практичні навички, необхідні для роботи на керівних посадах.

В даний час MBA є найпопулярнішою професійною програмою у світі. В наші дні у всьому світі пропонуються тисячі різних програм MBA.

Бізнес-адміністрування охоплює такі основні напрямки діяльності:

• організація і управління структурними підрозділами органів державного і муніципального управління;
• антикризове управління;

• управління регіональним розвитком;

• формування планів соціально-економічного розвитку території;

• управління взаємозв'язками з громадськістю;

• управління бізнес-структурами різних рівнів і т. п.

Переваги спеціальності:

• індивідуальний підхід до кожного слухача

• різні форми навчання

• навчання на різних мовах

• потужний викладацький склад

• можливість проходження практики та стажування за кордоном

• взаємне збагачення від спілкування з однодумцями - слухачами, викладачами і т. д.

• використання інтерактивних методів навчання та нових інформаційних технологій для вирішення проблем бізнесу на прикладах компаній, в яких працюють слухачі

• найбільший спектр вибору професій

• доступ до широкої бази інформаційних ресурсів.

Магістр спеціальності «Бізнес-адміністрування» може працювати на керівних посадах у сфері державного управління, викладачем вищої школи, науковим консультантом з питань управління бізнес-структурами різних ієрархічних рівнів, а також на посадах керівників вищої та середньої ланок управління на підприємствах, фірмах і в їхніх відділах і службах, об'єднаннях підприємств різних форм власності та видів діяльності.

Магістри бізнес-адміністрування можуть займати посади:

• генерального директора об'єднання підприємств, виконавчого директора, голови правління, директора підприємства, представництва, філії тощо;

• керівника в органах місцевого і державного управління;

• начальника служби;

• керівника департаменту, директора по економіці, начальника управління;

• комерційного директора;

• голови комісії (бюро), завідувач групою, начальника відділу, інспекції;

• керівника проектів і програм;

• викладача, наукового співробітника і консультанта.

Що дає програма «Бізнес-адміністрування»:

• допоможе систематизувати наявні знання та досвід;

• дасть можливість освоїти новітні управлінські технології

• навчить застосовувати нові ідеї, механізми та інструменти мислення

• і, головне, – визначить Ваше успішне майбутнє!

Бути завжди і у всьому на висоті - це важлива відмінність успішної ділової людини.

Програма «Бізнес-адміністрування» - це нові можливості у Вашому житті!

Умови вступу: диплом державного зразка бакалавра, спеціаліста, магістра за будь-якою спеціальністю або напрямом підготовки

Вступні іспити:

• професійний іспит;

• іноземна мова.

Зарахування проводиться за конкурсом.

Документи для вступу:

– диплом про вищу освіту з додатком (оригінал і копія);

– медична довідка за формою 086-о;

– 6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;

– паспорт (оригінал і копія 1, 2, 11 сторінок);
– ідентифікаційний код (копія);

– військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Викладачі програми – провідні спеціалісти з управління організацією, управління проектами, управління якістю, моделювання бізнесу, реінжинірингу бізнес-процесів, креативного менеджменту, які є представниками відомих наукових шкіл і сертифікованими практиками-консультантами.

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото